• Nowy

Over in the Meadow - Książka + CD

Sally Crabtree & Sonia Esplugas
44,00 zł
Brutto

Poznajcie mieszkańców łąki: ropuchę i jedną małą ropuszkę, owcę i dwa jagniątka, rudzika z trzema pisklakami i tak dalej aż do pajęczej mamy i jej dziesięciorga małych pajęczych dzieci. Over in the Meadow to wesoła wędrówka przez łąkę, w trakcie której poznajemy nazwy zwierząt i ich dzieci po angielsku, dowiadujemy się co one robią i uczymy liczyć do 10. A to wszystko zostało okraszone ślicznymi, kolorowymi ilustracjami i radosną piosenką. 

Książka Over in the Meadow otrzymała w 2011 roku nagrodę NAPPA. Oprócz głównej treści, znajdziemy w niej ciekawostki dotyczące mieszkańców łąki. Do książki została dołączona płyta CD z przyjemną, wpadającą w ucho piosenką i animacją. Bardzo polecamy!

Ilość
W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
Barefoot Books
LICZBA STRON
24

Zobacz także