Best Sellers

Mama Panya's Pancakes. A Village Tale from Kenya
search
  • Mama Panya's Pancakes. A Village Tale from Kenya
  • Mama Panya's Pancakes. A Village Tale from Kenya
  • Mama Panya's Pancakes. A Village Tale from Kenya
  • Mama Panya's Pancakes. A Village Tale from Kenya

Mama Panya's Pancakes. A Village Tale from Kenya

39,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny - wysyłamy w 24h!

Mama Panya postanawia usmażyć naleśniki dla swojego syna Adiki. Razem wybierają się na market a Adika dzieli się swoją radością ze wszystkimi po drodze i zaprasza ich na ucztę. Jak jednak Mama Panya ma zrobić naleśniki dla wszystkich, skoro ma mało pieniędzy? Wspaniała afrykańska opowieść o uniwersalnym przesłaniu, że warto się dzielić a okazane dobro do nas wraca.

W książce Mama Panya's Pancakes poza mądrą opowieścią znajdziemy mnóstwo faktów dotyczących życia w afrykańskiej wiosce. Podczas drogi do marketu możemy zaobserwować, jak Kenijczycy się ubierają, mieszkają, jak spędzają wolny czas, jak mówią, jakie rośliny i zwierzęta można spotkać koło ich domów. Dodatkowo książka została uzupełniona o notki informacyjne, słowniczek suahili, mapkę oraz przepis na naleśniki Mamy Panyi! Gorąco zapraszamy w tę niezwykłą podróż!

Karta katalogowa

ISBN
9781905236640
Wymiary
25,4cm x 24,76cm
Liczba stron
40
Wiek
4-10
Oprawa
Miękka

Pozostałe produkty w tej kategorii

Harry Potter and the Goblet...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Goblet of Fire

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Goblet of Fire to czwarta książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Czara Ognia. Harry Potter bierze udział w Turnieju Trójmagicznym, a tymczasem Lord Voldemort próbuje odzyskać swoje ciało i moce. Czy ich drogi się znów skrzyżują?

Georges le poisson rouge -... Georges le poisson rouge -...
  • Obecnie brak na stanie

Georges le poisson rouge - George The Goldfish

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read French to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku francuskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych francuskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku francuskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read French idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku francuskim!