That's not my...

Aktywne filtry

That's not my otter That's not my otter
  • -20%

That's not my otter...

25,60 zł 32,00 zł

Poznaj pięć wydr w tym uroczym dodatku do uwielbianej serii That\'s not my.... Niemowlęta uwielbiają bestsellerowe książki That\'s not my... z kolorowymi ilustracjami, elementami do głaskania, pocierania, wciskania i myszką do zauważenia na każdej stronie, a wszystko to zaprojektowane tak, by rozwijać świadomość sensoryczną i językową.

That's Not My Puppy Anniversary Edition That's Not My Puppy Anniversary Edition
  • -20%

That's Not My Puppy Anniversary Edition

25,60 zł 32,00 zł

Błyszczące wydanie specjalne pierwszej książki That\'s not my... z okazji 20 lat istnienia serii That\'s not my...! Dzieci uwielbiają bestsellerowe książeczki That\'s not my... z odważnymi ilustracjami, łatkami do głaskania i myszką do zauważenia na każdej stronie, a wszystko po to, by rozwijać świadomość sensoryczną i językową.

That's not my elephant That's not my elephant
  • -20%

That's not my elephant

25,60 zł 32,00 zł

Poznaj pięć przyjaznych słoni w tym uroczym dodatku do uwielbianej serii That\'s not my.... Niemowlęta uwielbiają bestsellerowe książeczki That\'s not my... z odważnymi ilustracjami, łatkami do głaskania i myszką do zauważenia na każdej stronie, a wszystko to zaprojektowane tak, by rozwijać świadomość sensoryczną i językową.

That's Not My Fire Engine That's Not My Fire Engine
  • -20%

That's Not My Fire Engine...

25,60 zł 32,00 zł

Odkryj wozy strażackie z ich wyboistymi drzwiami, zgrabnymi kołami i iskrzącymi się światłami, gdy będą pędzić przez strony tej solidnej książki planszowej. Niemowlęta i maluchy będą zachwycone ilustracjami i dotykaniem rozmytych, futrzanych, gładkich i miękkich łatek z materiału na każdej stronie. That\'s not my... to książki stworzone do dzielenia się nimi i wspierające rozwój sensoryczny i językowy. Nie zapomnij dostrzec znajomej małej białej myszki na każdej stronie tej solidnej książki planszowej, idealnej dla małych rączek. Co minutę w Wielkiej Brytanii sprzedawana jest jedna książka That\'s not my...! Z ponad 60 tytułów do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie.

Kategoria "That's not my..." to wyjątkowa seria książek dla najmłodszych czytelników, które z powodzeniem zdobyły serca dzieci na całym świecie. Ta fascynująca kolekcja, napisana przez autorkę Fionę Watt i ilustrowana przez Rachel Wells, zapewnia nie tylko radość czytania, ale także rozwija zmysły i umiejętności poznawcze maluchów.

Książki z serii "That's not my..." charakteryzują się niezwykłą interaktywnością, kolorowymi ilustracjami i wyjątkowymi materiałami dotykowymi. Każda książka składa się z kilku stron, z których każda prezentuje różne obiekty lub postacie. Czytelnik jest zaproszony do dotknięcia różnych powierzchni, aby odkryć, że "To nie jest moje...". Na przykład, "To nie jest moja myszka", "To nie jest mój lew" czy "To nie jest mój smok". Dzieci mogą eksplorować różne faktury, takie jak miękka sierść, chropowate łuski, gładka skóra czy połyskujący materiał.

Te niezwykle atrakcyjne dla zmysłów książeczki angażują małe dzieci w proces czytania i odkrywania. Dzięki różnym materiałom dotykowym, maluchy mogą rozwijać swoje zdolności poznawcze, jak również poprawiać koordynację wzrokowo-ruchową. Seria "That's not my..." stawia duży nacisk na rozwijanie zmysłu dotyku i wzbogacanie słownictwa dzieci, umożliwiając im naukę poprzez zabawę.

Książki są napisane w prosty i przystępny sposób, dostosowany do umiejętności poznawczych najmłodszych czytelników. Zawierają one także powtarzające się frazy, które pomagają dzieciom łatwo zapamiętać słowa i zdania. To sprawia, że seria "That's not my..." jest doskonałą propozycją dla rodziców, którzy chcą wprowadzić swoje dzieci w świat literatury i rozwijać ich zainteresowanie czytaniem od najwcześniejszych lat.

Książki z serii "That's not my..." są doskonałym narzędziem do wspólnego czytania i interakcji między rodzicami a dziećmi. Rodzice mogą odczuwać radość dzielenia się tymi książkami z dziećmi, oglądając ich rosnące zainteresowanie i zachwyt podczas dotykania różnych faktur i odkrywania nowych słów.