Best Sellers

My Big Barefoot Book of Wonderful Words
search
  • My Big Barefoot Book of Wonderful Words
  • My Big Barefoot Book of Wonderful Words
  • My Big Barefoot Book of Wonderful Words
  • My Big Barefoot Book of Wonderful Words
  • My Big Barefoot Book of Wonderful Words

My Big Barefoot Book of Wonderful Words

89,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny - wysyłamy w 24h!

Wielka księga słówek w języku angielskim - pozycja obowiązkowa dla początkujących i zaawansowanych użytkowników języka angielskiego, dla dzieci młodszych i starszych, a nawet dla dorosłych. Książka jest tak pięknie wydana, że po prostu trzeba ją mieć! w lekturze towarzyszyć będzie nam rodzina Palabra: mama, tata, trójka dzieci, dziadek, kot i i krokodyl. Na początku wchodzimy do ich domu, później ubieramy się razem z nimi, jemy śniadanie i dalej towarzyszymy im w ciągu całego ich dnia. Przy okazji poznajemy ponad 700 słówek po angielsku! Książka fascynująca - dzięki niej nauczymy się nowych słówek, ale też odkryjemy wiele ciekawostek.

Gwarantujemy, że spędzicie przy niej wiele godzin, a i tak wam się nie znudzi! My Big Barefoot Book of Wonderful Words to książka pełna wspaniałych słówek. Gorąco polecamy!

Sophie Fatus

Karta katalogowa

ISBN
9781782850915
Wymiary
25,4cm x 29,84cm
Liczba stron
48
Wiek
2-6
Oprawa
Twarda

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Real Princess. A... The Real Princess. A...
  • Obecnie brak na stanie

The Real Princess. A Mathemagical Tale. Książka + CD

Sophie Fatus
39,00 zł

Na każdej stronie tej wyjątkowej książki liczymy razem z narratorem. Natomiast na końcu znajdziemy pytania, które zmobilizują dziecko do samodzielnego liczenia. Ta matematyczna bajka przekona dzieci, że matematyka też może być zabawna!

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę na głos czyta brytyjska aktorka Juliet Stevenson, znana między innymi z filmu Uśmiech Mony Lisy. Gorąco polecamy!

Knick Knack Paddy Whack -... Knick Knack Paddy Whack -...
  • Obecnie brak na stanie

Knick Knack Paddy Whack - Książka + CD

Christiane Engel
44,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Football Fever Football Fever
  • Obecnie brak na stanie

Football Fever

Alan Durant & Kate Leake
9,50 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

Vistete, Robbie - Get... Vistete, Robbie - Get...
  • Obecnie brak na stanie

Vistete, Robbie - Get dressed, Robbie

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!