Książki sensoryczne dla dzieci po angielsku

Aktywne filtry

Very First Questions and... Very First Questions and...

Very First Questions and Answers What is poo?

42,00 zł

Co to jest kupa? Czy każdy ją robi? I gdzie ona się podziewa? Dzieci mogą podnosić ruchome klapy, aby znaleźć odpowiedzi w tej zaskakująco uroczej książce i odkryć, ile kupy robi słoń i co można zrobić z kupą... Jest nawet quiz "Kto zrobił te kupy?" Bardzo pouczająca mała książeczka!

Złoty zwycięzca - Made for Mums Awards 2017

Srebrny zwycięzca - Junior Design Awards 2017 r.

That's Not My Fire Engine That's Not My Fire Engine

That's Not My Fire Engine...

32,00 zł

Odkryj wozy strażackie z ich wyboistymi drzwiami, zgrabnymi kołami i iskrzącymi się światłami, gdy będą pędzić przez strony tej solidnej książki planszowej. Niemowlęta i maluchy będą zachwycone ilustracjami i dotykaniem rozmytych, futrzanych, gładkich i miękkich łatek z materiału na każdej stronie. That\'s not my... to książki stworzone do dzielenia się nimi i wspierające rozwój sensoryczny i językowy. Nie zapomnij dostrzec znajomej małej białej myszki na każdej stronie tej solidnej książki planszowej, idealnej dla małych rączek. Co minutę w Wielkiej Brytanii sprzedawana jest jedna książka That\'s not my...! Z ponad 60 tytułów do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie.

That's not my otter That's not my otter

That's not my otter...

32,00 zł

Poznaj pięć wydr w tym uroczym dodatku do uwielbianej serii That\'s not my.... Niemowlęta uwielbiają bestsellerowe książki That\'s not my... z kolorowymi ilustracjami, elementami do głaskania, pocierania, wciskania i myszką do zauważenia na każdej stronie, a wszystko to zaprojektowane tak, by rozwijać świadomość sensoryczną i językową.

That's Not My Puppy Anniversary Edition That's Not My Puppy Anniversary Edition

That's Not My Puppy Anniversary Edition

32,00 zł

Błyszczące wydanie specjalne pierwszej książki That\'s not my... z okazji 20 lat istnienia serii That\'s not my...! Dzieci uwielbiają bestsellerowe książeczki That\'s not my... z odważnymi ilustracjami, łatkami do głaskania i myszką do zauważenia na każdej stronie, a wszystko po to, by rozwijać świadomość sensoryczną i językową.

First Thousand Words Sticker Book

First Thousand Words Sticker Book

45,00 zł

Naklejkowa wersja klasycznej książki Usborne First Thousand Words in English, z ponad 500 kolorowymi naklejkami, które nadają nauce interaktywny element. Każda naklejka przedstawia obrazek ze słowem lub zwrotem, który dzieci mogą odszukać i umieścić na właściwej scenie. Zapewnia skarbnicę możliwości uczenia się, od wczesnego czytania i rozpoznawania słów do pisowni i korzystania ze słownika.

That's not my elephant That's not my elephant

That's not my elephant

32,00 zł

Poznaj pięć przyjaznych słoni w tym uroczym dodatku do uwielbianej serii That\'s not my.... Niemowlęta uwielbiają bestsellerowe książeczki That\'s not my... z odważnymi ilustracjami, łatkami do głaskania i myszką do zauważenia na każdej stronie, a wszystko to zaprojektowane tak, by rozwijać świadomość sensoryczną i językową.

What is Snow?
  • Obecnie brak na stanie

What is Snow?

36,00 zł

Z czego zrobiony jest śnieg? Gdzie mogę znaleźć trochę? Dokąd trafia śnieg? Owiń się ciepło - czas się dowiedzieć! Ciekawskie dzieci mogą podnieść ponad 30 klap, aby znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań w tym interesującym wprowadzeniu do śniegu, z prostymi wyjaśnieniami i wspaniałymi ilustracjami na każdej stronie.

Why Should I Brush My Teeth? Why Should I Brush My Teeth?
  • Obecnie brak na stanie

Why Should I Brush My Teeth?

36,00 zł

Dlaczego zwierzęta nie mają szczoteczek do zębów? Czy każdy powinien myć zęby? I dlaczego zęby niemowląt wypadają? Ciekawskie dzieci mogą odkryć odpowiedzi na te pytania i wiele innych w tej zabawnej książce z ponad 30 klapkami do podniesienia, delikatnym humorem i zrozumiałym tekstem na każdej stronie.

Książka z serii Very First Questions And Answers

Global Kids. 50+ Games, Crafts, Recipes & More from Around the World Global Kids. 50+ Games, Crafts, Recipes & More from Around the World
  • Obecnie brak na stanie

Global Kids. 50+ Games, Crafts, Recipes & More from Around the World

Brands: Sophie Fatus
69,00 zł

Karty zostały zaprojektowane przez specjalistkę od globalnej edukacji Homę Sabet Tavangar i pięknie zilustrowane przez Sophie Fatus - ilustratorkę znana między innymi z kart Yoga Pretzels. Global Kids świetnie nadaje się do zabaw w domu oraz do urozmaicenia lekcji w przedszkolu lub szkole. Polecamy!

Spell Puzzles - 30 elementów
  • Obecnie brak na stanie

Spell Puzzles - 30 elementów

Brands: Floss and Rock
49,00 zł

Nowość od Floss and Rock! Learn your SPELL puzzles.

Te składające się z 30 elementów puzzle zostały zaprojektowane tak, żeby pomóc małym dzieciom w nauce podstaw literowania. W opakowaniu znajdziemy puzzle z literkami. Zabawa polega na ułożeniu krótkich słów, a ułatwiają to ilustracje znajdujące się na puzzlach. Puzzle mają duży rozmiar i zostały zapakowane w praktyczne, sztywne pudełko z magnetycznym zapięciem. Odpowiednie są już dla dzieci dwuletnich i starszych! Gorąco polecamy!

Colours Puzzles - 30 elementów
  • Obecnie brak na stanie

Colours Puzzles - 30 elementów

Brands: Floss and Rock
49,00 zł

Nowość od Floss and Rock! Learn your COLOURS puzzles.

Te składające się z 30 elementów puzzle zostały zaprojektowane tak, żeby pomóc małym dzieciom w nauce kolorów. Znajdziemy w nich 10 puzzli z nazwami kolorów po angielsku i 20 z ilustracjami. Zabawa polega na odpowiednim dopasowaniu rysunków do puzzli z nazwą koloru. Puzzle mają duży rozmiar i zostały zapakowane w praktyczne, sztywne pudełko z magnetycznym zapięciem. Odpowiednie są już dla dzieci dwuletnich i starszych! Gorąco polecamy!

ABC Yoga - książka dla dzieci o jodze ABC Yoga - książka dla dzieci o jodze
  • Obecnie brak na stanie

ABC Yoga

59,00 zł

ABC Yoga to wyjątkowa książka, która w zabawny sposób łączy w sobie naukę alfabetu i podstaw jogi. Na kolejnych stronach poznajemy kolejne literki angielskiego alfabetu, dowiadujemy się, jakie zwierzę zaczyna się na daną literkę i jaką jogiczną pozycję możemy przyjąć naśladując te zwierzę.

Ta książka to doskonała okazja, aby zarazić dziecko miłością do jogi! Ilustracje są urocze i niezwykle kolorowe, dzieci i zwierzęta na obrazkach uśmiechnięte i zadowolone, a rymowany tekst wesoły - to wszystko sprawia, że joga wywoła w sercach dzieci tylko miłe skojarzenia i nie będą chciały robić nic innego, tylko ćwiczyć jogę! Nauka alfabetu i nazw zwierząt po angielsku to dodatkowa korzyść płynąca z lektury.

Dbanie o prawidłowy rozwój dzieci jest niezwykle waży już od pierwszych chwil życia. Pomimo, że możemy nie dostrzegać tego na pierwszy rzut oka - małe dziecko bowiem nie jest w stanie samodzielnie wykonywać najprostszych czynności - jego umysł rozwija się w niesamowitym tempie chłonąc bodźce i informacje z otoczenia niczym gąbka.

Książki sensoryczne dla dzieci

Sensoryczne książeczki to miękkie, delikatne, dopasowane do rozwoju dziecka zabawki. Swoim wyglądem przypominają klasyczne książeczki, jednak wykonane są z różnokolorowych tkanin. Książeczki sensoryczne zazwyczaj nie są wypełnione tekstem, lecz barwnymi elementami, które przyciągają dziecięcy wzrok i wzmagają jego ciekawość. Możliwość przepinania, przekładania, gniecenia, zaznajomienia z fakturami, jaką dają książeczki sensoryczno- manipulacyjne, stymulują zmysł dotyku, wzroku oraz ćwiczą zdolności kojarzenia i wyobraźni przestrzennej.

Książki dotykowe dla starszych dzieci wspomagają ich proces uczenia się. Kolorowe bajki sensoryczne, o ciekawych formach i kształtach, w których oprócz tekstu, dzieci dostają również zadania wymagające wykorzystania motoryki i wszystkich zmysłów sprawiają, że książeczki sensoryczno - manipulacyjne są idealnym sposobem na zainteresowanie dziecka światem nauki.

Książeczki sensoryczno- manipulacyjne- idealne rozwiązanie dla rodziców

Książeczki sensoryczne polecane są zarówno dla niemowlaków, jak i nieco starszych dzieci. Różnorodność form i funkcjonalności, jakie oferują książeczki dotykowe sprawiają, że są one niezwykle zajmującą zabawką, która oferuje nie tylko przeniesienie dziecka w świat bajek, ale również naukę przez zabawę- bajki sensoryczne pomagają w poznawaniu kolorów, cyfr, liter, nazw oraz liczenia. Możesz zdecydować się na książeczki sensoryczne w formie puzzli tradycyjnych, miękkich puzzli podłogowych, domina, miękkich klocków lub książeczek wykonanych z tkanin o różnych kolorach i fakturach.

Sensoryczne książeczki są idealnym towarzyszem wycieczek - świetnie sprawdzą się podczas dłuższej trasy, podczas której musimy zaciekawić czymś dziecko tak, by było bezpieczne i jednocześnie zachowywało się spokojnie. Książeczki dotykowe będą również wsparciem, gdy potrzebujemy odrobiny odpoczynku - zajmujące bajki sensoryczne z pewnością zajmą uwagę dziecka przez dłuższą chwilę, stanowią zdecydowanie lepszą alternatywę dla gier komputerowych, bajek animowanych czy głośnych i świecących zabawek. Z tych powodów warto je wybrać, lub zdecydować się na inne książki po angielsku dla dzieci.

Książeczka sensoryczna- świetny pomysł na prezent dla maluszka

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojego dziecka, maluszka z rodziny lub dzidziusia koleżanki- książeczka sensoryczno- manipulacyjna z pewnością zostanie ciepło przyjęta. Decydując się na zakup bajki sensorycznej zapewnisz dziecku nie tylko świetną zabawę, ale również zadbasz o jego prawidłowy rozwój i przyszłość.