Książki sensoryczne dla dzieci po angielsku

Aktywne filtry

Very First Questions and...

Very First Questions and Answers What are Germs?

42,00 zł

Co to są zarazki? Jak się rozprzestrzeniają? I jak pomagają leki? Ciekawskie dzieci mogą przyjrzeć się bliżej tym złośliwym, mikroskopijnym bakteriom i wirusom w tym fascynującym wprowadzeniu do zarazków i higieny, z 30 klapkami do podniesienia i wskazówkami dotyczącymi mycia rąk i zachowania zdrowia. Publikacja napisana w oparciu o porady Public Health England.

Very First Questions and... Very First Questions and...

Very First Questions and Answers What is poo?

42,00 zł

Co to jest kupa? Czy każdy ją robi? I gdzie ona się podziewa? Dzieci mogą podnosić ruchome klapy, aby znaleźć odpowiedzi w tej zaskakująco uroczej książce i odkryć, ile kupy robi słoń i co można zrobić z kupą... Jest nawet quiz "Kto zrobił te kupy?" Bardzo pouczająca mała książeczka!

Złoty zwycięzca - Made for Mums Awards 2017

Srebrny zwycięzca - Junior Design Awards 2017 r.

That's not my otter That's not my otter

That's not my otter...

32,00 zł

Poznaj pięć wydr w tym uroczym dodatku do uwielbianej serii That\'s not my.... Niemowlęta uwielbiają bestsellerowe książki That\'s not my... z kolorowymi ilustracjami, elementami do głaskania, pocierania, wciskania i myszką do zauważenia na każdej stronie, a wszystko to zaprojektowane tak, by rozwijać świadomość sensoryczną i językową.

That's Not My Puppy Anniversary Edition That's Not My Puppy Anniversary Edition

That's Not My Puppy Anniversary Edition

32,00 zł

Błyszczące wydanie specjalne pierwszej książki That\'s not my... z okazji 20 lat istnienia serii That\'s not my...! Dzieci uwielbiają bestsellerowe książeczki That\'s not my... z odważnymi ilustracjami, łatkami do głaskania i myszką do zauważenia na każdej stronie, a wszystko po to, by rozwijać świadomość sensoryczną i językową.

First Thousand Words Sticker Book

First Thousand Words Sticker Book

45,00 zł

Naklejkowa wersja klasycznej książki Usborne First Thousand Words in English, z ponad 500 kolorowymi naklejkami, które nadają nauce interaktywny element. Każda naklejka przedstawia obrazek ze słowem lub zwrotem, który dzieci mogą odszukać i umieścić na właściwej scenie. Zapewnia skarbnicę możliwości uczenia się, od wczesnego czytania i rozpoznawania słów do pisowni i korzystania ze słownika.

That's not my elephant That's not my elephant

That's not my elephant

32,00 zł

Poznaj pięć przyjaznych słoni w tym uroczym dodatku do uwielbianej serii That\'s not my.... Niemowlęta uwielbiają bestsellerowe książeczki That\'s not my... z odważnymi ilustracjami, łatkami do głaskania i myszką do zauważenia na każdej stronie, a wszystko to zaprojektowane tak, by rozwijać świadomość sensoryczną i językową.

What is Snow?
  • Obecnie brak na stanie

What is Snow?

36,00 zł

Z czego zrobiony jest śnieg? Gdzie mogę znaleźć trochę? Dokąd trafia śnieg? Owiń się ciepło - czas się dowiedzieć! Ciekawskie dzieci mogą podnieść ponad 30 klap, aby znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań w tym interesującym wprowadzeniu do śniegu, z prostymi wyjaśnieniami i wspaniałymi ilustracjami na każdej stronie.

Why Should I Brush My Teeth? Why Should I Brush My Teeth?
  • Obecnie brak na stanie

Why Should I Brush My Teeth?

36,00 zł

Dlaczego zwierzęta nie mają szczoteczek do zębów? Czy każdy powinien myć zęby? I dlaczego zęby niemowląt wypadają? Ciekawskie dzieci mogą odkryć odpowiedzi na te pytania i wiele innych w tej zabawnej książce z ponad 30 klapkami do podniesienia, delikatnym humorem i zrozumiałym tekstem na każdej stronie.

Książka z serii Very First Questions And Answers

Global Kids. 50+ Games, Crafts, Recipes & More from Around the World Global Kids. 50+ Games, Crafts, Recipes & More from Around the World
  • Obecnie brak na stanie

Global Kids. 50+ Games, Crafts, Recipes & More from Around the World

Brands: Sophie Fatus
69,00 zł

Karty zostały zaprojektowane przez specjalistkę od globalnej edukacji Homę Sabet Tavangar i pięknie zilustrowane przez Sophie Fatus - ilustratorkę znana między innymi z kart Yoga Pretzels. Global Kids świetnie nadaje się do zabaw w domu oraz do urozmaicenia lekcji w przedszkolu lub szkole. Polecamy!

Spell Puzzles - 30 elementów
  • Obecnie brak na stanie

Spell Puzzles - 30 elementów

Brands: Floss and Rock
49,00 zł

Nowość od Floss and Rock! Learn your SPELL puzzles.

Te składające się z 30 elementów puzzle zostały zaprojektowane tak, żeby pomóc małym dzieciom w nauce podstaw literowania. W opakowaniu znajdziemy puzzle z literkami. Zabawa polega na ułożeniu krótkich słów, a ułatwiają to ilustracje znajdujące się na puzzlach. Puzzle mają duży rozmiar i zostały zapakowane w praktyczne, sztywne pudełko z magnetycznym zapięciem. Odpowiednie są już dla dzieci dwuletnich i starszych! Gorąco polecamy!

Colours Puzzles - 30 elementów
  • Obecnie brak na stanie

Colours Puzzles - 30 elementów

Brands: Floss and Rock
49,00 zł

Nowość od Floss and Rock! Learn your COLOURS puzzles.

Te składające się z 30 elementów puzzle zostały zaprojektowane tak, żeby pomóc małym dzieciom w nauce kolorów. Znajdziemy w nich 10 puzzli z nazwami kolorów po angielsku i 20 z ilustracjami. Zabawa polega na odpowiednim dopasowaniu rysunków do puzzli z nazwą koloru. Puzzle mają duży rozmiar i zostały zapakowane w praktyczne, sztywne pudełko z magnetycznym zapięciem. Odpowiednie są już dla dzieci dwuletnich i starszych! Gorąco polecamy!

ABC Yoga - książka dla dzieci o jodze ABC Yoga - książka dla dzieci o jodze
  • Obecnie brak na stanie

ABC Yoga

59,00 zł

ABC Yoga to wyjątkowa książka, która w zabawny sposób łączy w sobie naukę alfabetu i podstaw jogi. Na kolejnych stronach poznajemy kolejne literki angielskiego alfabetu, dowiadujemy się, jakie zwierzę zaczyna się na daną literkę i jaką jogiczną pozycję możemy przyjąć naśladując te zwierzę.

Ta książka to doskonała okazja, aby zarazić dziecko miłością do jogi! Ilustracje są urocze i niezwykle kolorowe, dzieci i zwierzęta na obrazkach uśmiechnięte i zadowolone, a rymowany tekst wesoły - to wszystko sprawia, że joga wywoła w sercach dzieci tylko miłe skojarzenia i nie będą chciały robić nic innego, tylko ćwiczyć jogę! Nauka alfabetu i nazw zwierząt po angielsku to dodatkowa korzyść płynąca z lektury.

Dbanie o prawidłowy rozwój dzieci jest niezwykle waży już od pierwszych chwil życia. Pomimo, że możemy nie dostrzegać tego na pierwszy rzut oka- małe dziecko bowiem nie jest w stanie samodzielnie wykonywać najprostszych czynności- jego umysł rozwija się w niesamowitym tempie chłonąc bodźce i informacje z otoczenia niczym gąbka.

Książki sensoryczne dla dzieci

Sensoryczne książeczki to miękkie, delikatne, dopasowane do rozwoju dziecka zabawki. Swoim wyglądem przypominają klasyczne książeczki, jednak wykonane są z różnokolorowych tkanin. Książeczki sensoryczne zazwyczaj nie są wypełnione tekstem, lecz barwnymi elementami, które przyciągają dziecięcy wzrok i wzmagają jego ciekawość. Możliwość przepinania, przekładania, gniecenia, zaznajomienia z fakturami, jaką dają książeczki sensoryczno- manipulacyjne, stymulują zmysł dotyku, wzroku oraz ćwiczą zdolności kojarzenia i wyobraźni przestrzennej.

Książki dotykowe dla starszych dzieci wspomagają ich proces uczenia się. Kolorowe bajki sensoryczne, o ciekawych formach i kształtach, w których oprócz tekstu, dzieci dostają również zadania wymagające wykorzystania motoryki i wszystkich zmysłów sprawiają, że książeczki sensoryczno- manipulacyjne są idealnym sposobem na zainteresowanie dziecka światem nauki.

Książeczki sensoryczno- manipulacyjne- idealne rozwiązanie dla rodziców

Książeczki sensoryczne polecane są zarówno dla niemowlaków, jak i nieco starszych dzieci. Różnorodność form i funkcjonalności, jakie oferują książeczki dotykowe sprawiają, że są one niezwykle zajmującą zabawką, która oferuje nie tylko przeniesienie dziecka w świat bajek, ale również naukę przez zabawę- bajki sensoryczne pomagają w poznawaniu kolorów, cyfr, liter, nazw oraz liczenia. Możesz zdecydować się na książeczki sensoryczne w formie puzzli tradycyjnych, miękkich puzzli podłogowych, domina, miękkich klocków lub książeczek wykonanych z tkanin o różnych kolorach i fakturach.

Sensoryczne książeczki są idealnym towarzyszem wycieczek- świetnie sprawdzą się podczas dłuższej trasy, podczas której musimy zaciekawić czymś dziecko tak, by było bezpieczne i jednocześnie zachowywało się spokojnie. Książeczki dotykowe będą również wsparciem, gdy potrzebujemy odrobiny odpoczynku- zajmujące bajki sensoryczne z pewnością zajmą uwagę dziecka przez dłuższą chwilę, stanowią zdecydowanie lepszą alternatywę dla gier komputerowych, bajek animowanych czy głośnych i świecących zabawek.

Książeczka sensoryczna- świetny pomysł na prezent dla maluszka

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojego dziecka, maluszka z rodziny lub dzidziusia koleżanki- książeczka sensoryczno- manipulacyjna z pewnością zostanie ciepło przyjęta. Decydując się na zakup bajki sensorycznej zapewnisz dziecku nie tylko świetną zabawę, ale również zadbasz o jego prawidłowy rozwój i przyszłość.