Pakiety prezentowe

Aktywne filtry

Farmerskie życie - pakiet prezentowy Farmerskie życie - pakiet prezentowy
  • -50%
  • Obecnie brak na stanie

Farmerskie życie

54,50 zł 109,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

  • Driving My Tractor
  • Farmer\'s Life for Me
  • The Farmyard Jamboree

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

Pakiet Misiowy na prezent Pakiet Misiowy na prezent
  • -50%
  • Obecnie brak na stanie

Misiowy prezent dla najmłodszych

44,50 zł 89,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

  • Bear in Square
  • Bear in Sunshine
  • Bear on Bike

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

Pakiety książek jako prezent dla dziecka

Pakiety prezentowe z książkami dla dzieci to idealny wybór dla rodziców poszukujących oryginalnego i edukacyjnego prezentu dla swoich pociech, ale również dla dzieci swoich znajomych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór książek, z których możemy tworzyć wiele pakietów prezentowych, w całej ofercie znajdują się książki przeznaczone dla dzieci w różnym wieku.

Nasze pakiety prezentowe z książkami dla dzieci składają się z wybranych przez nas tytułów, które z pewnością zainteresują i rozwiną wiedzę maluchów. Znajdą w nich Państwo zarówno klasyczne bajki, jak i nowoczesne opowieści pełne niesamowitych przygód. Wszystkie nasze książki są starannie dobrane i sprawdzone przez naszych specjalistów, dzięki czemu możecie Państwo mieć pewność, że traficie w gusta swoich pociech.

Idealny prezent nawet dla dzieci, które nie lubią czytać książek

Oprócz książek, w naszych pakietach prezentowych znajdą Państwo także inne ciekawe akcesoria, takie jak zabawki czy puzzle. To doskonały sposób na to, aby rozwijać zdolności manualne i kreatywność dzieci. Każdy pakiet książek jest powiązany tematycznie, dzięki czemu stanowią doskonały wybór na każdą okazję.

Jeśli szukają Państwo inspiracji prezentowych dla małego czytelnika, może to być idealna zachęta do wspólnego czytania. Są to komplety różnorodnych produktów, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla każdego malucha. Zestawy książek nawiązują do szerokiej tematyki, dzięki czemu pociechy będą mogły cieszyć się nimi każdego dnia i rozbudowywać swoją wyobraźnię.

Zestawy bajek po angielsku dla dzieci

Pakiety upominkowe dla dzieci to dobry sposób, aby pomóc im rozpocząć przygodę z czytaniem. Zestaw książeczek w języku angielskim to świetny pomysł na prezent dla dzieci, które uczą się języka angielskiego jako drugiego języka. Będą miały dostęp do wielu ciekawych historii i postaci, z których będą mogli się cieszyć, jednocześnie ucząc się.

Zestawy książeczek w języku angielskim są idealne dla każdego dziecka, które uczy się czytać lub dopiero zaczyna poznawać świat książek. Bajki w języku angielskim dla dzieci to świetny sposób na zapoznanie ich z klasycznymi historiami, którymi mogą się cieszyć na okrągło.