Nauka literek i cyferek po angielsku dla dzieci

Aktywne filtry

The Sounds around Town The Sounds around Town
 • -50%

The Sounds around Town

29,50 zł 59,00 zł

Beep, beep! Swish, swish! Choo,choo! 

Te i inne wesołe dźwięki znajdziemy w książce dla maluchów The Sounds around Town. Narratorem opowieści jest mały chłopiec, który opisuje świat swoim, dziecięcym językiem. Poznajemy jego mamę i tatę oraz obserwujemy, jak wygląda jego dzień. Towarzyszymy chłopcu podczas pobudki, śniadania, spaceru po mieście i tak dalej. 

Książka jest pełna wyrazów dźwiękonaśladowczych, dzięki czemu wspiera rozwój mowy maluszków. To też doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak brzmią onomatopeje po angielsku. Proste, kolorowe ilustracje przypadną do gustu wszystkim maluszkom. Książka ma duży rozmiar i sztywne kartki. Bardzo polecamy! 

Skip through the Seasons Skip through the Seasons
 • -50%

Skip through the Seasons

17,50 zł 35,00 zł

Zapraszamy w niesamowitą podróż przez pory roku! Skip through the Seasons to rewelacyjna książka, angażująca dzieci do zabawy. Na każdej stronie poznajemy nowy miesiąc, a dziecko musi odnaleźć przedmioty z nim związane. Dzieci uwielbiają poszukiwania, a dla rodziców to wyjątkowa okazja, żeby zaaranżować rozmowę po angielsku. W trakcie lektury mali czytelnicy nauczą się, jak nazywać pory roku i miesiące po angielsku. Ale to nie wszystko! Na końcu książki autorka umieściła kilka ciekawostek, dotyczących pór roku, miesięcy i kalendarza. Gorąco polecamy!

Poppy and Sam's Telling the... Poppy and Sam's Telling the...
 • -20%

Poppy and Sam's Telling the Time Book

36,00 zł 45,00 zł

Śledź dzień z życia rodziny Bootów, gdy Poppy i Sam uczą się odmierzać czas wraz z czytelnikiem. Młodzi czytelnicy mogą obracać wskazówki na dołączonej tarczy zegara, aby dopasować czas do wszelkiego rodzaju aktywności na farmie Apple Tree Farm.

Get Ready for School Wipe-clean activity pack
 • -20%

Get Ready for School Wipe-clean activity pack 4+

47,20 zł 59,00 zł

Elegancka teczka z czterema zabawnymi, łatwymi do wytarcia książeczkami i specjalnym mazakiem, które pomogą dzieciom zdobyć umiejętności potrzebne w szkole. Ćwiczenia pomagają dzieciom nauczyć się ważnych umiejętności, takich jak kontrola nad piórem oraz rysowanie liter i cyfr, a dzięki specjalnemu, zmazywalnemu pisakowi mogą ćwiczyć wielokrotnie. Zawiera pomniejszone wersje Wipe-Clean Alphabet, Wipe-Clean 123, Wipe-Clean First Letters, Wipe-Clean Ready for Writing.

First Thousand Words Sticker Book
 • -20%
 • Obecnie brak na stanie

First Thousand Words Sticker Book

36,00 zł 45,00 zł

Naklejkowa wersja klasycznej książki Usborne First Thousand Words in English, z ponad 500 kolorowymi naklejkami, które nadają nauce interaktywny element. Każda naklejka przedstawia obrazek ze słowem lub zwrotem, który dzieci mogą odszukać i umieścić na właściwej scenie. Zapewnia skarbnicę możliwości uczenia się, od wczesnego czytania i rozpoznawania słów do pisowni i korzystania ze słownika.

The Twelve Days of Christmas The Twelve Days of Christmas
 • Obecnie brak na stanie

The Twelve Days of Christmas

29,00 zł

Idealny pomysł na świąteczny prezent!

The Twelve Days of Christmas to popularna angielska kolęda. Wydawnictwo Hachette postanowiło przedstawia ją dzieciom, za pośrednictwem ślicznych, oryginalnych ilustracji autorstwa Jane Ray. My polecamy tę magiczną książkę na świąteczne dni całym rodzinom. Czytanie tej pozycji z dzieckiem, bez wątpienia sprawi, że poczujemy klimat świąt. Ta pięknie wydana książka to kwintesencja Świąt Bożego Narodzenia!

Dodatkowo, książka zawiera wyliczankę: dzieci poznają liczby od 1 do 12 po angielsku w formie głównej i porządkowej. Gorąco polecamy!

Spell Puzzles - 30 elementów
 • Obecnie brak na stanie

Spell Puzzles - 30 elementów

49,00 zł

Nowość od Floss and Rock! Learn your SPELL puzzles.

Te składające się z 30 elementów puzzle zostały zaprojektowane tak, żeby pomóc małym dzieciom w nauce podstaw literowania. W opakowaniu znajdziemy puzzle z literkami. Zabawa polega na ułożeniu krótkich słów, a ułatwiają to ilustracje znajdujące się na puzzlach. Puzzle mają duży rozmiar i zostały zapakowane w praktyczne, sztywne pudełko z magnetycznym zapięciem. Odpowiednie są już dla dzieci dwuletnich i starszych! Gorąco polecamy!

Farm - Early Learners Farm - Early Learners
 • Obecnie brak na stanie

Farm

26,00 zł

Farm to książka z serii małych słowników obrazkowych Early Learners przeznaczonych dla najmłodszych czytelników. Na kolejnych stronach dzieci poznają słówka dotyczące farmy. Książeczka ma małe rozmiary, twarde strony i wyraźne kolorowe ilustracje - idealne dla najmłodszych dzieci. Bardzo polecamy!

Fast and Slow Fast and Slow
 • Obecnie brak na stanie

Fast and Slow

26,00 zł

Fast and Slow to pięknie zilustrowana książka, która na zasadzie przeciwieństw prezentuje dzieciom kolejne pojazdy. Na każdych dwóch stronach zostały zestawione ze sobą pojazdy szybkie i wolne: samochód z rowerem, żaglówka z tratwą czy rakieta z balonem. Książka przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają wszystko, co w ruchu. Podczas lektury mali czytelnicy mogą nauczyć się prostych, angielskich słówek i wskazywać na cechy przedmiotów. Ilustracje Britty Teckentrup jak zwykle urzekają! Bardzo polecamy!

ABC Mindful Me ABC Mindful Me
 • Obecnie brak na stanie

ABC Mindful Me

59,00 zł

ABC Mindful Me to wyjątkowa książka, która w zabawny sposób łączy w sobie naukę alfabetu i podstaw medytacji mindfulness. Na kolejnych stronach poznajemy kolejne literki angielskiego alfabetu, słówko, które zaczyna się na daną literkę oraz wskazówki, jak być bardziej uważnym.

Niezwykle barwne, urocze ilustracje, uśmiechnięci bohaterowie książki i prosty rymowany tekst przyciągają małych czytelników. A jakie korzyści płyną z lektury! Książka uczy uważności, a uważne dziecko to dziecko skupione na teraźniejszości, spokojne i szczęśliwe, rozumiejące swoje emocje i świat dookołaNauka alfabetu i nazw zwierząt po angielsku to dodatkowa korzyść płynąca z lektury.

Książka jest pięknie wydana, ma stosunkowo duży format (ale dostosowany do małych rączek) i sztywne kartki. Gorąco polecamy!

The Real Princess. A... The Real Princess. A...
 • Obecnie brak na stanie

The Real Princess. A Mathemagical Tale. Książka + CD

39,00 zł

Na każdej stronie tej wyjątkowej książki liczymy razem z narratorem. Natomiast na końcu znajdziemy pytania, które zmobilizują dziecko do samodzielnego liczenia. Ta matematyczna bajka przekona dzieci, że matematyka też może być zabawna!

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę na głos czyta brytyjska aktorka Juliet Stevenson, znana między innymi z filmu Uśmiech Mony Lisy. Gorąco polecamy!

Nauka języka angielskiego ma ogromne znaczenie dla każdego człowieka. Dobra znajomość języków obcych umożliwia kontakty międzyludzkie, ułatwia karierę zawodową i nie stanowi bariery, dlatego naukę angielskiego warto rozpocząć od najmłodszych lat i szlifować przez kolejne etapy rozwoju dziecka.

Nauka literek i cyferek po angielsku dla dzieci

Język angielski to najpopularniejszy drugi język na świecie. W Polsce nauka literek i cyferek może być wprowadzana już kilkumiesięcznym maluchom, po to by mogły one osłuchiwać się z językiem, z brzmieniem oraz z akcentem. W znacznym stopniu ułatwiają to książki do nauki literek po angielsku. Edukacja wówczas będzie przebiegała w sposób naturalny, a dziecko chętnie zaznajomi się nie tylko z kolorowymi obrazkami, ale również z nowymi słowami. Książeczka do nauki literek nie tylko pomoże w sprawnym przebiegu zapoznawania dziecka z językiem, ale dostarczy przyjemności i świetnej zabawy.

Na jakie książkowe pozycje warto zwrócić uwagę, w którym momencie można zacząć czytać je z pociechami? Sprawdź nasze kolorowe, pełne pięknych ilustracji książeczki do nauki literek i przekonaj się jak ciekawa i wciągająca może być edukacja poprzez zabawę.

Kiedy zainwestować w książki do nauki literek po angielsku?

Wybór książki do nauki literek po angielsku nie jest łatwy, szczególnie gdy dziecko nie miało jeszcze w ogóle styczności z tym językiem. Warto jednak mimo wszystko już od pierwszych miesięcy jego życia zapewnić kontakt z językiem obcym, choćby po to, by pokazać mu różnorodność. Dziecko w ten sposób będzie przyzwyczajać się do innego, niż ojczysty język i w przyszłości potraktuje to naturalnie, bez niechęci.

Jedyne, na co warto zwrócić uwagę to, by książka do nauki literek była dopasowana do wieku i możliwości percepcyjnych dziecka. Właściwie to nigdy nie jest za wcześnie na zakup tego typu książeczki do nauki literek, ponieważ dzieci są otwarte, ciekawe świata, chcą poznawać nowe rzeczy i chętne uczestniczą w różnego rodzaju zabawach, zwłaszcza gdy mają do dyspozycji kolorowe, pełne obrazków książeczki do nauki literek.

Czy warto czytać dzieciom książeczki do nauki literek po angielsku?

Wspólne czytanie książeczek do nauki literek po angielsku wnosi wiele korzyści rozwojowych już u najmłodszych dzieci. Istotne jest jednak to, by nie wywierać presji, bo w ten sposób można zniechęcić pociechę. Wystarczy, że w wolnej chwili weźmiemy książeczkę do nauki literek i kilka minut poczytamy dziecku. Będzie ono słuchało głosu opiekuna i zaznajamiało się z akcentem i z nowymi słowami.

Warto wybrać te pozycje, które zawierają ulubionych bohaterów z bajek lub inną tematykę interesującą dziecko. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór książek do nauki literek po angielsku. Są one wydane w sposób jak najbardziej przyjazny i atrakcyjny dla dziecka, posiadają elementy interaktywne np. w postaci puzzli, by pobudzać je sensorycznie i dawać różne możliwości nauki literek i cyferek dla dzieci.

Jakie książki do nauki literek po angielsku będą odpowiednim wyborem?

W asortymencie naszego sklepu baobook.pl posiadamy wiele różnorodnych książek po angielsku dla dzieci. Warto wybrać takie, które są dopasowane do wieku. Posiadamy piękne, atrakcyjne wydania, dzięki czemu nauka literek i cyferek po angielsku przebiega sprawnie, a także zachęca młodego człowieka do tego, by w przyszłości sięgał on po tego rodzaju lekturę i czerpał z niej mnóstwo przyjemności.