Best Sellers

Kids' Kitchen. 40 Fun and Healthy Recipes to Make and Share
search
  • Kids' Kitchen. 40 Fun and Healthy Recipes to Make and Share
  • Kids' Kitchen. 40 Fun and Healthy Recipes to Make and Share
  • Kids' Kitchen. 40 Fun and Healthy Recipes to Make and Share

Kids' Kitchen. 40 Fun and Healthy Recipes to Make and Share

55,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Przepisy kucharskie dla dzieci!

Kids' Kitchen to 40 laminowanych kart z dziecinnie prostymi przepisami na pyszne i zdrowe dania z całego świata. Zestaw zawiera tylko przepisy na pełnowartościowe dania wegetariańskie. Na każdej karcie znajdziemy spis składników, dokładną instrukcją w języku angielskim, przydatne wskazówki i zabawną ilustrację. Różne kolory kart wskazują, jaki składnik odżywczy jest dominujący w danym daniu. Do kart dołączona jest 8-stronicowa instrukcja z informacjami przydatnymi dla początkujących kucharzy.

Ta książka kucharska dla dzieci w oryginalnej formie może przynieść twojemu dziecku niesamowite korzyści. Zaraź dziecko pasją do gotowania i naucz, jak nazywać jedzenie po angielsku. Autorką przepisów jest uczestniczka brytyjskiego MasterChefa Fiona Bird a za ilustracje odpowiada Roberta Arenson.

Roberta Arenson

Pozostałe produkty w tej kategorii

Lion Practice Lion Practice
  • Obecnie brak na stanie

Lion Practice

Emma Carlisle
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

?Quiero mi plátano! - I... ?Quiero mi plátano! - I...
  • Obecnie brak na stanie

?Quiero mi plátano! - I want my banana

Mary Risk
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!