Best Sellers

Room for a Little One. The Story of Christmas
search
  • Room for a Little One. The Story of Christmas
  • Room for a Little One. The Story of Christmas
  • Room for a Little One. The Story of Christmas

Room for a Little One. The Story of Christmas

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Jest mroźna zimowa noc. Poczciwy wół leży w stajni niedaleko gospody. Kiedy przychodzi do niego pies z prośbą o schronienie, wół odpowiada, że w jego stajni jest miejsce dla wszystkich malutkich stworzeń i zaprasza go do środka. To samo słyszą kot,myszka i zmęczony osioł, którzy niesie na grzbiecie Maryję. Ta mroźna zimowa noc okazała się cudowną nocą, a w stajenka poczciwego wołu stała się miejscem narodzin malutkiego Jezusa.

Room for a Little One przywołuje klimat Świąt Bożego Narodzenia bardziej niż którakolwiek inna książka, mimo że nie ma w niej słowa o Świętym Mikołaju, choince czy wigilijnej kolacji. Jest za to prosto opowiedziana historia pierwszej Gwiazdki, cudu narodzin, jaki miał miejsce w małej stajence. Piękne ilustracje Cockrofta sprawiają, że jest to pozycja wyjątkowa. Polecamy!

John Joven

Pozostałe produkty w tej kategorii

Over in the Meadow - Książka + CD Over in the Meadow - Książka + CD

Over in the Meadow - Książka + CD

Sally Crabtree & Sonia Esplugas
45,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Wake Up Do, Lydia Lou! - mniejszy rozmiar Wake Up Do, Lydia Lou! - mniejszy rozmiar
  • Obecnie brak na stanie

Wake Up Do, Lydia Lou!

Julia Donaldson
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników!