• Nowy

The More We Get Together - Książka + CD

Celeste Cortright & Betania Zacarias
36,00 zł
Brutto

Nowość w serii Barefoot Books Singalong!

The More We Get Together to popularna anglojęzyczna piosenka. Barefoot Books zaprezentowało ją w nowej wersji, w której grupa przyjaciół udowadnia, że razem można zrobić znacznie więcej niż w pojedynkę. Współpracując damy radę sprawić, że świat wokół nas będzie bardziej przyjazny, zadbany i bezpieczny, a ludzie szczęśliwsi. Poza tym współpraca jest bardzo przyjemna, ponieważ spędzamy czas z przyjaciółmi!

The More We Get Together to opowieść o sile, jaka tkwi w grupie. Książka zawiera słowa piosenki okraszone ładnymi ilustracjami oraz wskazówki, jak aktywnie spędzać czas w lokalnej społeczności. Do książki dołączona została płyta CD z bardzo przyjemną piosenką i animacją. Polecamy!

Ilość

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
Barefoot Books
LICZBA STRON
32

Zobacz także