Best Sellers

Star Seeker. A Journey to Outer Space
search
  • Star Seeker. A Journey to Outer Space
  • Star Seeker. A Journey to Outer Space
  • Star Seeker. A Journey to Outer Space
  • Star Seeker. A Journey to Outer Space

Star Seeker. A Journey to Outer Space

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Zapraszamy was w cudowną podróż po nocnym niebie pełnym niezwykłych planet, gwiezdnych konstelacji i mitologicznych postaci. Star Seeker to poetycka opowieść o wyprawie w kosmos, tylko zamiast rakiety kosmicznej mamy dwie rozmarzone głowy. Bohaterowie książki wyobrażają sobie, jak odwiedzają planety Układu Słonecznego, a przy okazji co nieco nam o nich opowiadają. Z treści książki dowiadujemy się, jakie są cechy charakterystyczne poszczególnych planet, a w ciekawostkach na końcu znajdziemy bardzkiej szczegółowe informacje. 

Star Seeker. A Journey to Outer Space to jedyna w swoim rodzaju książka o kosmosie, która w nietypowy sposób przybliża małym czytelnikom Wszechświat. Podczas lektury oprócz planet poznajemy też ich mitologicznych imienników. Treść uzupełniają nastrojowe ilustracje. Bardzo polecamy!

Pozostałe produkty w tej kategorii

Room on the Broom - mniejszy format Room on the Broom - mniejszy format
  • Obecnie brak na stanie

Room on the Broom

Julia Donaldson
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

The Wheels on the Bus - Książka + CD The Wheels on the Bus - Książka + CD

The Wheels on the Bus - Książka + CD

Melanie Williamson
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!