• Wyprzedaż!
  • Nowy

Dump Truck Disco - Książka + CD

Christiane Engel
36,00 zł
25,20 zł Zniżka 30%
Brutto

Nowość w serii Barefoot Books Sing Along! Wywrotka Daisy i jej wesoła ekipa wyruszają nocą na plac budowy, gdzie mają tajemniczą misję do spełnienia! Od zmierzchu do świtu oczyszczają i wyrównują teren, kopią, wylewają beton, zwożą przeróżne elementy i przy okazji świetnie się bawią w rytm piosenki disco. Co z tego powstanie? Dzieci przekonają się już rano, gdy maszyny skończą swoją pracę, jaką niespodziankę dla nich przygotowały! 

Dump Truck Disco to świetna książka o maszynach na placu budowy. Oprócz wesołej opowieści o ich nocnej misji, w książce przeczytamy wyjaśnienie, do czego służą konkretne pojazdy oraz wskazówki, jak zbudować idealny plac zabaw. Na dołączonej płycie CD znajdziemy wesołą piosenkę z karaoke. Polecamy!

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
Barefoot Books
LICZBA STRON
32

Zobacz także