• Wyprzedaż!
  • Nowy

The Farmyard Jamboree - Książka + CD

Sophie Fatus
36,00 zł
25,20 zł Zniżka 30%
Brutto

Zapraszamy na cudowne przyjęcie w świetle księżyca przy akompaniamencie gitary! The Farmyard Jamboree to inspirowana chilijską piosenką opowieść o chłopcu i jego pokaźnej gromadce wiejskich zwierząt. Na początku chłopiec dostał od dziadka kurę, a dzięki tej kurze niedługo dorobił się również kurczęcia. Później dostał od babci kaczkę, a od kaczki kaczątko i tak dalej, i tak dalej...

The Farmyard Jamboree to duży, jak na tak małą objętość, zbiór angielskich słówek dla młodych czytelników. Podczas lektury trafiamy na nazwy wiejskich zwierząt po angielsku, dowiadujemy się, jakie dźwięki wydają i jakie mają kolory, poznajemy członków rodziny po angielsku oraz uczymy się liczyć do 16! A to wszystko w rytm naprawdę przyjemnej piosenki! Do książki dołączona została płyta CD z piosenką i animacją. Bardzo polecamy!

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Sophie Fatus

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
Barefoot Books
LICZBA STRON
32

Zobacz także