Best Sellers

The Bear's Water Picnic
search
  • The Bear's Water Picnic
  • The Bear's Water Picnic

The Bear's Water Picnic

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Niedźwiedź organizuje dla swoich przyjaciół piknik na wodzie. Zaprasza świnię, wiewiórkę, kurę i jeża i razem z nimi wsiada na tratwę. Niedźwiedź ma wszystko opracowane w najdrobniejszych szczegółach: dla każdego z przyjaciół przygotował jego ulubiony posiłek i serwetkę z inicjałami. Niestety sielankową atmosferę psuje głośne kumkanie żab. Niedźwiedź kieruje tratwę daleko od głośnych mieszkańców jeziora aż tu nagle trafia na mieliznę! Kto uratuje zwierzęta z opresji? Może ostatecznie kumkanie żab przestanie być takie denerwujące?

Zabawną opowieść o mądrym niedźwiedziu i jego przyjaciołach opowiedział John Yeoman i rewelacyjnie zilustrował uwielbiany przez dzieci Quentin Blake. Gorąco polecamy!

Mogą Cię zainteresować

Pozostałe produkty w tej kategorii

?Quiero mi plátano! - I... ?Quiero mi plátano! - I...
  • Obecnie brak na stanie

?Quiero mi plátano! - I want my banana

Mary Risk
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

A Farmer's Life for Me - Książka + CD A Farmer's Life for Me - Książka + CD

A Farmer's Life for Me - Książka + CD

Jan Dobbins
45,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!