Best Sellers

The Bear's Winter House
search
  • The Bear's Winter House
  • The Bear's Winter House
  • The Bear's Winter House
  • The Bear's Winter House

The Bear's Winter House

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Niedźwiedź zachowuje się bardzo dziwnie: zbiera mech, kłody i gałęzie, żeby zbudować sobie dom na zimę. Według świni, wiewiórki, kury i jeża to głupie i nie przyjmują propozycji niedźwiedzia, żeby mu pomóc i razem z nim zamieszkać w zimowym domku. Jednak kiedy przychodzi zima, niedźwiedziowi jest ciepło i przytulnie, a pozostałym zwierzętom dokucza zimno. Na ich szczęście niedźwiedź jest bardzo uprzejmy i zaprasza ich do siebie, a na nieszczęście niedźwiedzia, zwierzęta są zbyt podekscytowane nowym domem, by zasnąć. Czy niedźwiedziowi uda się w tym roku zapaść w zimowy sen?

Zabawną opowieść o mądrym niedźwiedziu i jego niemądrych przyjaciołach opowiedział John Yeoman i rewelacyjnie zilustrował uwielbiany przez dzieci Quentin Blake. Gorąco polecamy!

Mogą Cię zainteresować

Pozostałe produkty w tej kategorii

Aunt Amelia Aunt Amelia
  • Obecnie brak na stanie

Aunt Amelia

Rebecca Cobb
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

Jorge el pez dorado -... Jorge el pez dorado -...
  • Obecnie brak na stanie

Jorge el pez dorado - George The Goldfish

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

The Story Tree. Tales to... The Story Tree. Tales to...
  • Obecnie brak na stanie

The Story Tree. Tales to Read Aloud

Sophie Fatus
59,00 zł

Książka dostępna jest również jako audiobook. Hugh Lupton, brytyjski opowiadacz bajek, znany przedstawiciel Oral Storytelling Tradition, czyta bajki na głos. To gratka i dla dzieci, które nie będą potrafiły oderwać się od bajek i dla dorosłych, którzy z przyjemnością posłuchają oryginalnego brytyjskiego akcentu i możliwe, że przy okazji dowiedzą się, jak poprawnie wypowiadać poszczególne słowa. Dostęp do audiobooku online znajduje się wewnątrz książki. Gorąco polecamy!