Best Sellers

Wild Animals Dear Zoo
search
  • Wild Animals Dear Zoo
  • Dear Zoo Wild Animals

Dear Zoo Wild Animals

10,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Znacie niezwykle popularną na świecie książkę Dear Zoo? Po raz pierwszy wydana w 1982 roku prosta książka dla dzieci odniosła wielki sukces i doczekała się wielu wydań oraz została uzupełniona o dodatkowe pozycje. Wild Animals to książka serii Dear Zoo, w której autor, Rod Campbell, zaznajamia maluchy z dzikimi zwierzętami. Na kolejnych stronach spotykamy lwa, tygrysa, wielbłąda i inne zwierzęta. Książeczka skierowana jest do najmłodszych czytelników: duże obrazki przyciągają wzrok dzieci a prosty tekst zapada w pamięć. Idealna książka na pierwszą lekturę! Polecamy!

Rod Campbell

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Little Red Hen The Little Red Hen
  • Obecnie brak na stanie

The Little Red Hen

Mary Finch & Kate Slater
39,00 zł

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę czyta dzieciom popularna aktorka Debra Messing nagrodzona nagrodą Emmy za rolę w serialu Will i Grace.

Jorge el pez dorado -... Jorge el pez dorado -...
  • Obecnie brak na stanie

Jorge el pez dorado - George The Goldfish

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

Hamilton's Hats Hamilton's Hats
  • Obecnie brak na stanie

Hamilton's Hats

Martine Oborne
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

We All Go Travelling By -... We All Go Travelling By -...
  • Obecnie brak na stanie

We All Go Travelling By - książka + CD

Sheena Roberts & Siobhan Bell
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!