Healthy Me: Mental Well-being and Mindfulness

Katie Woolley & Ryan Wheatcroft
29,00 zł
Brutto

Często rozmawiamy z dziećmi o tym, jak dbać o zdrowie fizyczne czy bezpieczeństwo, a czy mówimy im, jak zatroszczyć się o zdrowie psychiczne? Nauczmy dzieci zadbać o swój komfort psychiczny i dobre samopoczucie, bo może to mieć ogromny wpływ na ich życie teraz i w przyszłości. Książka Mental Well-being and Mindfulness może okazać się w tej nauce zdrowego myślenia bardzo pomocna!

Z jej stron dzieci dowiedzą się, co to jest zdrowie psychiczne, dlaczego ważna jest pozytywna samoocena, czemu warto rozmawiać i jak ćwiczenie uważności może pozytywnie wpłynąć na ich życie. Dodatkowo przekonają się, że wszystkie emocje, jakich doświadczają są naturalne, ważne i potrzebne. Polecamy!

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Healthy Me to seria książek stworzona przez pisarkę Katie Woolley i ilustratora Ryana Wheatcrofta skierowana do dzieci powyżej 5 roku życia. Każdy z tytułów dotyczy innej sfery życia, a łączy je to, że tłumaczą dzieciom, co robić, żeby zachować bezpieczeństwo, zdrowie fizyczne i psychiczne. Książki z tej serii stanowią wspaniałe wsparcie dla rodziców, chcących wychować mądre, świadome siebie i świata dzieci. Polecamy!

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
Wayland
LICZBA STRON
32
ROK WYDANIA
2018

Zobacz także