Healthy Me: Resting and Sleeping

Katie Woolley & Ryan Wheatcroft
29,00 zł
Brutto

Sen jest bardzo ważną częścią życia. Kiedy śpimy, nasze ciała mają czas na regenerację, umysł odpoczywa. Jednak zdrowy sen nie jest taki prosty, bo wpływa na niego to, co robimy w ciągu dnia, a zwłaszcza tuż przed położeniem się spać. Z kolei na nasz dzień bardzo wpływa to, jak śpimy, dlatego warto zadbać o odpowiedni odpoczynek. My, dorośli to wiemy, a co z naszymi dziećmi?

Resting and Sleeping to książka o tym, jak ważny jest sen i odpoczynek dla najmłodszych. Dzieci dowiedzą się z niej, dlaczego sen jest ważny, ile snu potrzebują, jakie są jego fazy, jak zadbać o sypialnię i dlaczego warto zrezygnować z oglądania telewizji czy z picia słodkich napojów przed snem. Przeczytają też, jaki wpływ na odpoczynek ma praktyka jogi i uważności. Resting and Sleeping może okazać się bardzo pomocne w nauczeniu dzieci zdrowych nawyków. Polecamy!

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Healthy Me to seria książek stworzona przez pisarkę Katie Woolley i ilustratora Ryana Wheatcrofta skierowana do dzieci powyżej 5 roku życia. Każdy z tytułów dotyczy innej sfery życia, a łączy je to, że tłumaczą dzieciom, co robić, żeby zachować bezpieczeństwo, zdrowie fizyczne i psychiczne. Książki z tej serii stanowią wspaniałe wsparcie dla rodziców, chcących wychować mądre, świadome siebie i świata dzieci. Polecamy!

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
Wayland
LICZBA STRON
32
ROK WYDANIA
2018

Zobacz także