Healthy Me: Keeping Safe

Katie Woolley & Ryan Wheatcroft
29,00 zł
Brutto

Świat jest pełen fascynujących rzeczy, wspaniałych ludzi i cudownych miejsc do odkrywania! Nie zawsze jednak jest bezpieczny. Warto wyposażyć dzieci w podstawową wiedzę, jak zachować bezpieczeństwo w domu, na podwórku czy w internecie, aby mogły bez obaw ruszać na podbój świata!

Książka Keeping Safe może okazać się w tym bardzo pomocna. Jest to zbiór ilustrowanych rad dla dzieci, jak dbać o własne bezpieczeństwo. Z książki dowiedzą się między innymi dlaczego warto nosić kask podczas jazdy rowerowej, jak uniknąć oparzeń w kuchni, jak się zachować, gdy zgubią rodziców, czego nie można udostępniać w internecie czy też tego, że nikt nie może ich dotykać lub przytulać bez ich przyzwolenia. Te i inne wskazówki sprawią, że dzieci będą odważniej kroczyć przez świat, świadomi jak zachować się w kłopotliwych lub niebezpiecznych sytuacjach.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Healthy Me to seria książek stworzona przez pisarkę Katie Woolley i ilustratora Ryana Wheatcrofta skierowana do dzieci powyżej 5 roku życia. Każdy z tytułów dotyczy innej sfery życia, a łączy je to, że tłumaczą dzieciom, co robić, żeby zachować bezpieczeństwo, zdrowie fizyczne i psychiczne. Książki z tej serii stanowią wspaniałe wsparcie dla rodziców, chcących wychować mądre, świadome siebie i świata dzieci. Polecamy!

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
Wayland
LICZBA STRON
32
ROK WYDANIA
2018

Zobacz także