Best Sellers

The Wild Washerwomen
search
  • The Wild Washerwomen
  • The Wild Washerwomen
  • The Wild Washerwomen

The Wild Washerwomen

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Look out, the wild washerwomen are coming!

Dawno temu żyło sobie siedem, bardzo nieszczęśliwych praczek. Pracowały od rana do nocy dla okropnego właściciela pralni pana Tight. Pewnego dnia, gdy prania było wyjątkowo dużo, praczki olśniła pewna myśl: czemu po prostu nie odejdą z pracy? Odzyskana wolność tak je uszczęśliwiła, że nikt nie mógł okiełznać ich szalonej radości. Aż do czasu, gdy spotkały siedmiu drwali...

The Wild Washerwomen to wesoła, absurdalna książka napisana przez Johna Yeomana i fantastycznie zilustrowana przez Quentina Blake'a. Pisarz i ilustrator to bardzo dobrze znany w Wielkiej Brytanii duet - maja na koncie wiele wspólnych książek dla dzieci. Opowieść o szalonych praczkach rozbawi was do łez! Gorąco polecamy!

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Giant of Jum The Giant of Jum
  • Obecnie brak na stanie

The Giant of Jum

Elli Woollard
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

The Gigantic Turnip.... The Gigantic Turnip....
  • Obecnie brak na stanie

The Gigantic Turnip. Książka + CD

Aleksei Tolstoy & Niamh Sharkey
39,00 zł

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę na głos czyta aktorka Imelda Staunton, znana z roli profesor Dolores Umbridge z filmów o Harrym Potterze. Gorąco polecamy!