Barefoot Books World Atlas z mapą świata do powieszenia

Nick Crane & David Dean
82,00 zł
Brutto

Najpiękniejszy atlas świata na świecie! Barefoot Books World Atlas to niesamowita okazja, żeby odkryć świat na nowo. Zapraszamy w fascynującą podróż przez oceany i kontynenty, podczas której poznamy państwa i najważniejsze miasta, ich mieszkańców, zwierzęta, szczególne miejsca i dokonamy wielu innych ciekawych odkryć. Atlas jest pełen szczegółowych map, ślicznych ilustracji, ważnych informacji o świecie i ciekawostek ukrytych w okienkach. Niektóre strony są rozkładane a na końcu znajdziemy plakat z mapą świata. Tekst po angielsku jest prosty i zrozumiały nawet dla początkujących użytkowników języka angielskiego - Barefoot Books World Atlas to doskonała okazja do nauki nazw geograficznych w języku angielskim i przy okazji do poznania wielu słówek po angielsku. Gorąco polecamy!

Ilość
Dostępne na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 7 dni

Barefoot Books World Atlas to efekt współpracy prezentera BBC Nicka Crane'a i artysty Davida Deana. Książka od samego początku była skazana na sukces!

Dla szczególnie ciekawych świata czytelników Barefoot Books przygotowało coś ekstra - aplikację na iPhone, dzięki której dzieci mogą jeszcze bardziej zaangażować się w odkrywanie świata!

Opis

OPRAWA
TWARDA
WYDAWNICTWO
Barefoot Books
LICZBA STRON
52

Zobacz także