Best Sellers

Gra zręcznościowa Balansujący Dinozaur
search
  • Gra zręcznościowa Balansujący Dinozaur
  • Gra zręcznościowa Balansujący Dinozaur
  • Gra zręcznościowa Balansujący Dinozaur

Gra zręcznościowa Balansujący Dinozaur

59,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Niesamowicie absorbująca gra dla dzieci i dorosłychTrudno będzie się od niej oderwać! To klasyczna gra zręcznościowa polegająca na układaniu okrągłych klocków na balansującej podstawie, urozmaicona o rzuty kostką, które decydują, jaki kolor można położyć w następnej kolejności. Wydaje się proste, jednak gwarantujemy, że takie nie jest! Ułożenie wszystkich klocków na balansującej podstawie to wyzwanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a przy okazji świetna wspólna zabawa. Zabawka może służyć również jako klocki dla młodszych dzieci albo pomoc w nauce kolorów.

Klocki są drewniane, wykonane w 100% z nietoksycznych materiałów. Oryginalny wzór, ładne jesienne kolory i motyw dinozaurów przypadną do gustu zarówno dziewczynkom, jaki chłopcom. To idealny pomysł na świąteczny prezent! Gorąco polecamy!

Floss and Rock

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Emperor of Absurdia The Emperor of Absurdia
  • Obecnie brak na stanie

The Emperor of Absurdia

Chris Riddell
9,50 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników!