Best Sellers

Anne of the Island
search
  • Anne of the Island

Anne of the Island

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Powieść w polskim tłumaczeniu zatytułowana Ania na Uniwersytecie to trzecia część przygód Ani z Zielonego Wzgórza. Anne Shirley opuszcza Avonlea i rozpoczyna naukę na uniwersytecie w Redmond. Wyjazd na uczelnię to spełnienie jej marzeń, jednak Anne tęskni za domem i przyjaciółmi. Trzecia część przygód rudowłosej marzycielki jest pełna perypetii miłosnych tej 18-letniej już bohaterki.

Dziś zachęcamy wszystkich fanów Anne Shirley do przeczytania jej przygód w oryginale i sięgnięcie po Anne of the Island pięknie wydaną przez Virago Modern Classics. Lektura klasycznej powieści po angielsku to doskonała okazja na sprawdzenie swoich umiejętności językowych i wzbogacenie słownika. To też wspaniała podróż do krainy dzieciństwa. Gorąco polecamy! 

L. M. Montgomery

Mogą Cię zainteresować

Pozostałe produkty w tej kategorii

Harry Potter and the...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Chamber of Secrets

J. K. Rowling
24,00 zł

Harry Potter and the Chamber of Secrets to druga książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Komnata Tajemnic. Podczas drugiego roku nauki w Hogwarcie okazuje się, że dalsza edukacja Harry\'ego Pottera stoi pod znakiem zapytania. Szkoła może zostać zamknięta! Harry, Ron i Hermiona muszą odnaleźć legendarną Komnatę Tajemnic, aby temu zapobiec.

Harry Potter and the Goblet...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Goblet of Fire

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Goblet of Fire to czwarta książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Czara Ognia. Harry Potter bierze udział w Turnieju Trójmagicznym, a tymczasem Lord Voldemort próbuje odzyskać swoje ciało i moce. Czy ich drogi się znów skrzyżują?

Prezent dla zwierzomaniaków Prezent dla zwierzomaniaków

Prezent dla zwierzomaniaków

99,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycje:

  • Will You Help Doug Find His Dog? 
  • The Animal Boogie - Książka + CD
  • Yoga Tots: Strong Puppy

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.