Best Sellers

Anne of Avonlea
search
  • Anne of Avonlea

Anne of Avonlea

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Ania z Avonlea to druga część przygód Ani z Zielonego Wzgórza. Główna bohaterka, Anne Shirley, zakończyła już podstawową naukę, jednak zamiast realizować swoje ambicje i wyjechać na uniwersytet, postanawia zostać w Avonlea i zostać nauczycielką w miejscowej szkole. Jest to dla niej czas intensywnej pracy nad sobą, zawierania nowych przyjaźni i zacieśniania starych. 

Dziś zachęcamy wszystkich fanów Anne Shirley do przeczytania jej przygód w oryginale i sięgnięcie po Anne of Avonlea pięknie wydaną przez Virago Modern Classics. Lektura klasycznej powieści po angielsku to doskonała okazja na sprawdzenie swoich umiejętności językowych i wzbogacenie słownika. To też wspaniała podróż do krainy dzieciństwa. Gorąco polecamy! 

L. M. Montgomery

Mogą Cię zainteresować

Pozostałe produkty w tej kategorii

Pakiet Misiowy na prezent Pakiet Misiowy na prezent

Misiowy prezent dla najmłodszych

89,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

  • Bear in Square
  • Bear in Sunshine
  • Bear on Bike

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

The Farmyard Jamboree - Książka + CD The Farmyard Jamboree - Książka + CD

The Farmyard Jamboree - Książka + CD

Sophie Fatus
45,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Harry Potter and the...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Philosopher's Stone

J. K. Rowling
24,00 zł

Harry Potter and the Philosopher\'s Stone to pierwsza książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Harry Potter opuszcza zwyczajny dom Dursleyów, żeby rozpocząć naukę w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Tam poznaje przyjaciół i odkrywa tajemnicę, która zmieni jego życie.

Prezent dla zwierzomaniaków Prezent dla zwierzomaniaków

Prezent dla zwierzomaniaków

99,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycje:

  • Will You Help Doug Find His Dog? 
  • The Animal Boogie - Książka + CD
  • Yoga Tots: Strong Puppy

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.