Best Sellers

The Selfish Giant and Other Stories
search
  • The Selfish Giant and Other Stories
  • The Selfish Giant and Other Stories
  • The Selfish Giant and Other Stories

The Selfish Giant and Other Stories

29,00 zł
Brutto

W tomie znajdziemy opowiadania:

The Selfish Giant

The Happy Prince

The Nightingale and the Rose

The Devoted Friend

The Remarkable Rocket

The Young King

The Birthday of the Infanta

The Fisherman and His Soul

The Star-Child

Ilość
Obecnie brak na stanie

Samolubny Olbrzym mieszkał w zamku otoczonym pięknym ogrodem, w którym uwielbiały bawić się okoliczne dzieci. Niestety Samolubny Olbrzym był naprawdę samolubny, dlatego otoczył ogród murem, przez co dzieci nie mogły już do niego wchodzić. Olbrzym nie spodziewał się, że razem z dziećmi z ogrodu zniknie wiosna i lato, a rośliny zaczną obumierać. Jednak dopiero spotkanie z małym chłopcem uświadomi mu, jak źle postępował i odmieni jego serce.

The Selfish Giant to opowieść otwierająca niezwykły zbiór baśniowych opowiadań napisanych przez Oscara Wilde'a. W książce znajdziemy wszystkie spisane przez Wilde'a opowieści dla dzieci, wydane wcześniej w dwóch tomach. Baśnie zostały pięknie zilustrowane przez Philipa Waechtera i uzupełnione o notkę biograficzną autorka i ciekawe informacje dla młodych czytelników. Oscara Wilde'a czytamy w oryginale!

Oscar Wilde

Pozostałe produkty w tej kategorii

Harry Potter and the...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

J. K. Rowling
28,00 zł

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban to trzecia książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Więzień Azkabanu. Harry Potter jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie - z Azkabanu, więzienia dla czarodziei, ucieka ojciec chrzestny Harry\'ego Syriusz Black, który podobno czyha na jego życie.

The Real Princess. A... The Real Princess. A...
  • Obecnie brak na stanie

The Real Princess. A Mathemagical Tale. Książka + CD

Sophie Fatus
39,00 zł

Na każdej stronie tej wyjątkowej książki liczymy razem z narratorem. Natomiast na końcu znajdziemy pytania, które zmobilizują dziecko do samodzielnego liczenia. Ta matematyczna bajka przekona dzieci, że matematyka też może być zabawna!

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę na głos czyta brytyjska aktorka Juliet Stevenson, znana między innymi z filmu Uśmiech Mony Lisy. Gorąco polecamy!

Prezent dla zwierzomaniaków Prezent dla zwierzomaniaków

Prezent dla zwierzomaniaków

99,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycje:

  • Will You Help Doug Find His Dog? 
  • The Animal Boogie - Książka + CD
  • Yoga Tots: Strong Puppy

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.