Best Sellers

The Wind in the Willows
search
  • The Wind in the Willows

The Wind in the Willows

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Znacie obrazek przedstawiający Ropucha rozbijającego się samochodem? To jeden z bohaterów wspaniałej powieści dla młodzieży O czym szumią wierzby - wspaniałej opowieści o przygodach Szczura, Kreta, Ropucha, Borsuka i Wydry, którzy żyją wzdłuż rzeki i mają masę różnych problemów. Każdy z bohaterów jest inny, ale to nie przeszkadza im się przyjaźnić i razem stawiać czoła problemom. 

Tę klasyczną książkę koniecznie trzeba przeczytać w oryginale! Prosty język skierowany do młodzieży nie przysporzy trudności czytelnikowi a przeczytanie oryginalnej, angielskiej wersji przyniesie wiele satysfakcji. Wydanie Alma Book zostało ozdobione zabawnymi ilustracjami Tor Freeman i uzupełnione o notkę biograficzną autora. Polecamy!

Kenneth Grahame

Pozostałe produkty w tej kategorii

Harry Potter and the Order...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Order of the Phoenix

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Order of the Phoenix to piąta książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Zakon Feniksa.  Lord Voldemort rośnie w siłę a Ministerstwo Magii stara się, aby nikt nie uwierzył Harry\'emu, że ten go widział. Tymczasem w Departamencie Tajemnic znajduje się ważna przepowiednia, dotycząca Pottera i Voldemorta. 

Harry Potter and the...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Half-Blood Prince

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Half-Blood Prince to szósta książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Książę Półkrwi. Harry Potter zyskuje nieoficjalny tytuł Wybrańca - czarodzieje oczekują, że to on zniszczy Lorda Voldemorta. Tymczasem Harry zaczyna poszukiwanie horkruksów, w których zamknięte są cząstki duszy Voldemorta.

Harry Potter and the Goblet...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Goblet of Fire

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Goblet of Fire to czwarta książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Czara Ognia. Harry Potter bierze udział w Turnieju Trójmagicznym, a tymczasem Lord Voldemort próbuje odzyskać swoje ciało i moce. Czy ich drogi się znów skrzyżują?

The Emperor of Absurdia The Emperor of Absurdia
  • Obecnie brak na stanie

The Emperor of Absurdia

Chris Riddell
9,50 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

Harry Potter and the...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Deathly Hallows

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Deathly Hallows to siódma, ostatnia książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Insygnia Śmierci. Harry Potter stoczy ostateczną walkę z Lordem Voldemortem i śmierciożercami, w której Ministerstwo Magii i dyrekcja Hogwartu niestety nie będą go wspierali.