Best Sellers

Mr Nodd's Ark
search
  • Mr Nodd's Ark

Mr Nodd's Ark

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Mr Nodd jest bardzo dobrym stolarzem i uwielbia swoją pracę. Codziennie wymyśla nowe drewniane konstrukcje i realizuje swoje pomysły przy pomocy synów. Pewnego dnia słyszy w telewizji zapowiedź wielkiej powodzi. Na szczęście, Mr Nodd akurat buduje w ogrodzie statek. Powódź to doskonała okazja, żeby przekształcić statek w arkę! Na arkę wchodzi cała rodzina Mr Nodda oraz... kilka par zwierząt, bo przecież bez nich arka nie byłaby arką!

Zabawna książka Mr Nodd's Ark to efekt współpracy Quentina Blake'a i Johna Yeomana. Ilustrator i pisarz tworzą razem od 1960 roku i mają na koncie wiele książek dla dzieci. Szczególnie popularny w Wielkiej Brytanii i USA jest Quentin Blake, wykładowca prestiżowej londyńskiej uczelni Royal College of Art, którego dzieci kochają. Gorąco polecamy!

Pozostałe produkty w tej kategorii

Harry Potter and the...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Chamber of Secrets

J. K. Rowling
24,00 zł

Harry Potter and the Chamber of Secrets to druga książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Komnata Tajemnic. Podczas drugiego roku nauki w Hogwarcie okazuje się, że dalsza edukacja Harry\'ego Pottera stoi pod znakiem zapytania. Szkoła może zostać zamknięta! Harry, Ron i Hermiona muszą odnaleźć legendarną Komnatę Tajemnic, aby temu zapobiec.

Pakiet Misiowy na prezent Pakiet Misiowy na prezent

Misiowy prezent dla najmłodszych

89,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

  • Bear in Square
  • Bear in Sunshine
  • Bear on Bike

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

The Selfish Giant and Other... The Selfish Giant and Other...
  • Obecnie brak na stanie

The Selfish Giant and Other Stories

Oscar Wilde
29,00 zł

W tomie znajdziemy opowiadania:

The Selfish Giant

The Happy Prince

The Nightingale and the Rose

The Devoted Friend

The Remarkable Rocket

The Young King

The Birthday of the Infanta

The Fisherman and His Soul

The Star-Child

Harry Potter and the...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

J. K. Rowling
28,00 zł

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban to trzecia książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Więzień Azkabanu. Harry Potter jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie - z Azkabanu, więzienia dla czarodziei, ucieka ojciec chrzestny Harry\'ego Syriusz Black, który podobno czyha na jego życie.