Best Sellers

The Heron and the Crane
search
  • The Heron and the Crane
  • The Heron and the Crane
  • The Heron and the Crane

The Heron and the Crane

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

The Heron and the Crane to opowieść o żurawie, który czuł się samotny, więc postanowił poślubić czaplę. Wybrał się więc na drugi koniec bagna i poprosił czaplę o rękę. Ta jednak była tak zaskoczona, że odmówiła żurawiowi i to nie przebierając w słowach. Biedny żuraw odszedł urażony, a czapla zaczęła żałować swoich słów, bo tak naprawdę chciałaby poślubić żurawia. Wybrała się więc na drugi koniec bagna, żeby powiedzieć żurawiowi, że przyjmuje jego oświadczyny...

Książa The Heron and the Crane została zainspirowana rosyjską bajką ludową, polskim czytelnikom znaną z bajki Brzechwy Żuraw i Czapla. Zabawna historia została opowiedziana przez Johna Yeomana i cudownie zilustrowana przez Quentina Blake'a. Gorąco polecamy! 

Pozostałe produkty w tej kategorii

Harry Potter and the...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Half-Blood Prince

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Half-Blood Prince to szósta książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Książę Półkrwi. Harry Potter zyskuje nieoficjalny tytuł Wybrańca - czarodzieje oczekują, że to on zniszczy Lorda Voldemorta. Tymczasem Harry zaczyna poszukiwanie horkruksów, w których zamknięte są cząstki duszy Voldemorta.

The Farmyard Jamboree - Książka + CD The Farmyard Jamboree - Książka + CD

The Farmyard Jamboree - Książka + CD

Sophie Fatus
45,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Harry Potter and the Order...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Order of the Phoenix

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Order of the Phoenix to piąta książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Zakon Feniksa.  Lord Voldemort rośnie w siłę a Ministerstwo Magii stara się, aby nikt nie uwierzył Harry\'emu, że ten go widział. Tymczasem w Departamencie Tajemnic znajduje się ważna przepowiednia, dotycząca Pottera i Voldemorta. 

Dinosaur Starts School Dinosaur Starts School
  • Obecnie brak na stanie

Dinosaur Starts School

Pamela Ducan Edwards
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników!