Best Sellers

The Young Performing Horse
search
  • The Young Performing Horse
  • The Young Performing Horse
  • The Young Performing Horse

The Young Performing Horse

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Vicky i Bertie mieszkają daleko od szkoły, dlatego rodzice dają im dwie gwinee i wysyłają na targ po konia, na którym mogliby pokonywać długą drogę. Jednak kiedy docierają na miejsce, do kupienia zostaje już tylko jeden mały, dziwny konik. Sprzedawca desperacko próbuje znaleźć na niego kupca, wychwalając go jako Young Performing Horse. Vicky i Bertie bez zastanowienia kupują konia, który niestety okazuje się za mały, żeby wozić je do szkoły. Posiada jednak inne, wyjątkowe umiejętności...

Zabawna książka The Young Performing Horse to efekt współpracy Quentina Blake'a i Johna Yeomana. Ilustrator i pisarz tworzą razem od 1960 roku i mają na koncie wiele książek dla dzieci. Szczególnie popularny w Wielkiej Brytanii i USA jest Quentin Blake, wykładowca prestiżowej londyńskiej uczelni Royal College of Art, którego dzieci kochają. Gorąco polecamy!

Pozostałe produkty w tej kategorii

Harry Potter and the Goblet...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Goblet of Fire

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Goblet of Fire to czwarta książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Czara Ognia. Harry Potter bierze udział w Turnieju Trójmagicznym, a tymczasem Lord Voldemort próbuje odzyskać swoje ciało i moce. Czy ich drogi się znów skrzyżują?

Harry Potter and the Order...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Order of the Phoenix

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Order of the Phoenix to piąta książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Zakon Feniksa.  Lord Voldemort rośnie w siłę a Ministerstwo Magii stara się, aby nikt nie uwierzył Harry\'emu, że ten go widział. Tymczasem w Departamencie Tajemnic znajduje się ważna przepowiednia, dotycząca Pottera i Voldemorta. 

The Selfish Giant and Other... The Selfish Giant and Other...
  • Obecnie brak na stanie

The Selfish Giant and Other Stories

Oscar Wilde
29,00 zł

W tomie znajdziemy opowiadania:

The Selfish Giant

The Happy Prince

The Nightingale and the Rose

The Devoted Friend

The Remarkable Rocket

The Young King

The Birthday of the Infanta

The Fisherman and His Soul

The Star-Child

Harry Potter and the...
  • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Chamber of Secrets

J. K. Rowling
24,00 zł

Harry Potter and the Chamber of Secrets to druga książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Komnata Tajemnic. Podczas drugiego roku nauki w Hogwarcie okazuje się, że dalsza edukacja Harry\'ego Pottera stoi pod znakiem zapytania. Szkoła może zostać zamknięta! Harry, Ron i Hermiona muszą odnaleźć legendarną Komnatę Tajemnic, aby temu zapobiec.