Best Sellers

Greek Myths. Three Heroic Tales
search
 • Greek Myths. Three Heroic Tales
 • Greek Myths. Three Heroic Tales
 • Greek Myths. Three Heroic Tales
 • Greek Myths. Three Heroic Tales

Greek Myths. Three Heroic Tales

49,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Greckie mity to fascynujące opowieści! Przekonują o tym Brytyjczycy Hugh Lupton i Daniel Morden, którzy opowiedzieli na nowo trzy greckie mity w pięknie wydanej książce Greek Myths. Autorzy napisali tę książkę z myślą o dzieciach, dlatego nie mamy do czynienia z nudną lekcją mitologii, ale z trzema wciągającymi historiami: Demeter and Persephone, Theseus and Minotaur oraz Orpheus and Eurydice. Opowieści zostały uzupełnione o drzewo genealogiczne bogów greckich i spis mieszkańców Olimpu. Dodatkowym atutem są piękne ilustracje Carole Henaff, nawiązujące do sztuki starożytnej Grecji.

Książka została napisana pięknym, klasycznym językiem angielskim. Autorzy, którzy są zawodowymi opowiadaczami, stworzyli opowieści idealne do czytania na głos. Proste słownictwo i krótkie zdania sprawiają, że książka jest łatwa w odbiorze.

Pozostałe produkty w tej kategorii

Dinosaur Starts School Dinosaur Starts School
 • Obecnie brak na stanie

Dinosaur Starts School

Pamela Ducan Edwards
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

Georges le poisson rouge -... Georges le poisson rouge -...
 • Obecnie brak na stanie

Georges le poisson rouge - George The Goldfish

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read French to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku francuskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych francuskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku francuskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read French idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku francuskim!

Pakiet Misiowy na prezent Pakiet Misiowy na prezent

Misiowy prezent dla najmłodszych

89,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

 • Bear in Square
 • Bear in Sunshine
 • Bear on Bike

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

Harry Potter and the Order...
 • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Order of the Phoenix

J. K. Rowling
29,00 zł

Harry Potter and the Order of the Phoenix to piąta książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Zakon Feniksa.  Lord Voldemort rośnie w siłę a Ministerstwo Magii stara się, aby nikt nie uwierzył Harry\'emu, że ten go widział. Tymczasem w Departamencie Tajemnic znajduje się ważna przepowiednia, dotycząca Pottera i Voldemorta. 

Prezent dla zwierzomaniaków Prezent dla zwierzomaniaków

Prezent dla zwierzomaniaków

99,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycje:

 • Will You Help Doug Find His Dog? 
 • The Animal Boogie - Książka + CD
 • Yoga Tots: Strong Puppy

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

Harry Potter and the...
 • Obecnie brak na stanie

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

J. K. Rowling
28,00 zł

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban to trzecia książka z serii. W Polsce ukazała się pod tytułem Harry Potter i Więzień Azkabanu. Harry Potter jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie - z Azkabanu, więzienia dla czarodziei, ucieka ojciec chrzestny Harry\'ego Syriusz Black, który podobno czyha na jego życie.