The Animal Boogie - Książka + CD

Susan Reed
49,00 zł
Brutto

Światowy bestseller! Ulubiona książka dzieci w USA i Wielkiej Brytanii! The Animal Boogie porwie do tańca wszystkie dzieci i dorosłych! Razem z bohaterami książki wkroczymy w głąb indyjskiej dżungli, gdzie nauczymy się trząść, bujać, tupać i tańczyć jak jej mieszkańcy. A to wszystko w rytm skocznej, rytmicznej piosenki dołączonej na płycie CD.

Dzięki The Animal Boogie dzieci nauczą się tańczyć i nazywać zwierzęta po angielsku. Charakterystyczne dla wydawnictwa Barefoot Books jest to, że bohaterowie książki to dzieci różnych narodowości a jedno z nich jest nawet niepełnosprawne. Barefoot Books uczy nas, że świat nie jest jednolity, ale wielobarwny i fascynujący!

Let's shake, shake, boogie, woogie, oogie!

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Susan Reed

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
Barefoot Books
LICZBA STRON
32

Zobacz także