Up, Up, Up! Książka + CD

Susan Reed
44,00 zł
Brutto

Up, Up, Up! to wesoła historia o lataniu. Trójka dzieci, ich pies i mysz pokonują balonem drogę do gwiazd, latają tak blisko księżyca, że mogą go dotknąć i przy okazji obserwują świat na dole: ludzi, zwierzęta, miasta, lasy, oceany. Książka jest pełna urzekających ilustracji a teledysk, analogicznie, jest pełen pięknych animacji. Wesoła piosenka, wyśpiewana przez autorkę tekstu, wpada w ucho a my możemy na chwilę, razem z dziećmi, oderwać się od ziemi i poszybować w górę, śpiewając up, up, up...!

Książka została doceniona zarówno przez czytelników, jak i przez krytyków. W 2010 roku zdobyła najważniejszą amerykańską nagrodę dla produktów parentingowych Nappa Gold Award (National Parenting Products Awards).

Ilość
W magazynie, wysyłka w ciągu 24 godzin

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Susan Reed

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
Barefoot Books
LICZBA STRON
24

Zobacz także