• Nowy

Head, Shoulders, Knees and Toes - Książka + CD

Skye Silver & Mariana Ruiz Johnson
44,00 zł
Brutto

Nowość w serii Barefoot Books Singalong!

Head, Shoulders, Knees and Toes to popularna anglojęzyczna piosenka. Barefoot Books zaprezentowało ją w nowej wersji, której bohaterowie uczą nas zdrowych nawyków. Na kolejnych stronach książki towarzyszymy pewnej rodzinie przez cały dzień. Obserwujemy ich podczas porannych ćwiczeń, posiłków, w szkole, na placu zabaw, aż do wieczora, gdy kładą się spać. Przy okazji dowiadujemy się, co możemy zrobić, żeby nasze ciała i umysły zdrowo się rozwijały.

Head, Shoulders, Knees and Toes to bardzo przyjemna wersja znanej piosenki. Książka zawiera słowa piosenki okraszone ładnymi, barwnymi ilustracjami oraz wskazówki, jak zdrowo żyć. Do książki dołączona została płyta CD z piosenką i animacją. Polecamy!

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
Barefoot Books
LICZBA STRON
32

Zobacz także