• Nowy

Whole World - Książka + CD

Christopher Corr
36,00 zł
Brutto

Cały świat tkwi w naszych dłoniach! Bohaterowie książki dzierżą ziemię, słońce i księżyc, góry i doliny, drzewa i kwiaty, ptaki, ryby, miasta... Wszystko to dźwigają w sowich ramionach! Autor tej cudownej książki wykorzystał tradycyjną afrykańską piosenkę, aby przekazać małym czytelnikom, że losy świata faktycznie spoczywają w ich dłoniach, dlatego muszą o niego dbać!

Whole World to opowieść o tym, jak wiele od nas zależy! Oprócz głównej treści znajdziemy w książce wskazówki, jak dbać o środowisko. Bardzo kolorowe ilustracje Christophera Corra urzekają!  Do książki dołączona została płyta CD z piosenką i animacją. Polecamy!

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
Barefoot Books
LICZBA STRON
32

Zobacz także