Dinosaur Rap - Książka + CD

Debbie Harter
36,00 zł
Brutto

Zapraszamy do zabawy razem z siedmioma roztańczonymi dinozaurami w rytmie rapu! Na kolejnych stronach książki Dinosaur Rap poznajemy coraz to nowe dinozaury, które tupią, kołyszą się i świetnie bawią, a dzieci w kolorowych strojach z powodzeniem im w tym towarzyszą! Co więcej, wszystkie dinozaury poznajemy z nazwy, a z ciekawostek na końcu książki dowiadujemy się czegoś więcej o konkretnych gatunkach, o ich epoce i wykopaliskach archeologicznych. 

Dinosaur Rap to świetna propozycja dla małych fanów dinozaurów! Za zabawne ilustracje odpowiada Debbie Harter, autorka bestsellerowego Animal Boogie. Na dołączonej płycie CD znajdziemy prawdziwą gratkę - rapową piosenkę o dinozaurach! Bardzo polecamy!

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
Barefoot Books
LICZBA STRON
32

Zobacz także