Magic Train Ride - Książka + CD

Sally Crabtree & Sonia Esplugas
36,00 zł
Brutto

Weź swój magiczny bilet i wybierz się w fantastyczną podróż wyjątkowym pociągiem. Każdy jego przystanek to nowe, zaskakujące miejsca i ich przedziwni mieszkańcy. Magiczny pociąg zawozi swoich pasażerów do dżungli, na dno oceanu, w kosmos, do krainy wróżek... Gwarantujemy świetną zabawę pełną niezwykłych odkryć!

"Magic Train Ride" to fantastyczna opowieść o podróży magicznym pociągiem. Zabiera dzieci do świata marzeń, a przy okazji, dzięki dużej ilości szczegółów, zachęca do obserwacji i odkryć. Do książki została dołączona płyta CD z przyjemną, wpadającą w ucho piosenką i animacją. Bardzo polecamy!

Ilość

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Opis

OPRAWA
MIĘKKA
WYDAWNICTWO
Barefoot Books
LICZBA STRON
32

Zobacz także