Best Sellers

An Alphabet of Stories
search
  • An Alphabet of Stories
  • An Alphabet of Stories
  • An Alphabet of Stories
  • An Alphabet of Stories
  • An Alphabet of Stories

An Alphabet of Stories

39,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Każda litera alfabetu, od A do Z, ma swoją historię - krótką, czasem absurdalną, czasem zabawną, a zawsze cudownie zilustrowaną. Na stronach książki poznajemy astronautę, który boi się latać, sowę i ośmiornicę - parę detektywów, którzy zawsze spieszą na pomoc i drwala, który został rażony piorunem 111 razy. 

An Alphabeth of Stories to wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju książka o alfabecie. Zawiera 26 zabawnych opowieści inspirowanych kolejnymi literami alfabetu, zawierających mnóstwo nietypowych słówek zaczynających się na te litery. Ta książka, oprócz tego, że jest świetną lekturą, stwarza możliwość poznania nowych angielskich słówek. Całość ozdabiają fantastyczne ilustracje Olivera Jeffersa. Bardzo polecamy!

Oliver Jeffers

Pozostałe produkty w tej kategorii

Knick Knack Paddy Whack -... Knick Knack Paddy Whack -...
  • Obecnie brak na stanie

Knick Knack Paddy Whack - Książka + CD

Christiane Engel
44,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Our Big Blue Sofa Our Big Blue Sofa
  • Obecnie brak na stanie

Our Big Blue Sofa

Tim Hopgood
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

LED CANVAS ALPHABET plakat
  • Obecnie brak na stanie

LED CANVAS ALPHABET plakat

Floss and Rock
99,00 zł

Plakat na płótnie.

Oświetlony 32 lampkami LED.

Zasilany bateriami AA.

Wbudowany timer wyłącza lampki po dwóch godzinach.

Wymiary: 31 x 51 cm