Best Sellers

Dear Zoo Numbers
search
  • Dear Zoo Numbers

Dear Zoo Numbers

10,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Znacie niezwykle popularną na świecie książkę Dear Zoo? Po raz pierwszy wydana w 1982 roku prosta książka dla dzieci odniosła wielki sukces i doczekała się wielu wydań oraz została uzupełniona o dodatkowe pozycje. Numbers to książka serii Dear Zoo, w której autor, Rod Campbell, zaznajamia maluchy z liczbami. Na kolejnych stronach spotykamy dwie niegrzeczne małpki, cztery ciężkie słonie, osiem małych biedronek i inne zwierzęta. Książeczka skierowana jest do najmłodszych czytelników: duże obrazki przyciągają wzrok dzieci a prosty tekst zapada w pamięć. Idealna książka na pierwszą lekturę! Polecamy!

Rod Campbell

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Real Princess. A... The Real Princess. A...
  • Obecnie brak na stanie

The Real Princess. A Mathemagical Tale. Książka + CD

Sophie Fatus
39,00 zł

Na każdej stronie tej wyjątkowej książki liczymy razem z narratorem. Natomiast na końcu znajdziemy pytania, które zmobilizują dziecko do samodzielnego liczenia. Ta matematyczna bajka przekona dzieci, że matematyka też może być zabawna!

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę na głos czyta brytyjska aktorka Juliet Stevenson, znana między innymi z filmu Uśmiech Mony Lisy. Gorąco polecamy!