Best Sellers

Let's Celebrate! Special Days Around the World
search
  • Let's Celebrate! Special Days Around the World
  • Let's Celebrate! Special Days Around the World
  • Let's Celebrate! Special Days Around the World
  • Let's Celebrate! Special Days Around the World

Let's Celebrate! Special Days Around the World

39,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Mamy przyjemność zaprezentować wam niezwykłą książkę, która przybliży wam święta z całego świata! Let's Celebrate! to opowieść o dniach, które są wyjątkowe dla różnych kultur. Rymowany tekst i ładne ilustracje przybliżą nam te świąteczne dni, a ciekawostki z końca książki uzupełnią naszą wiedzę na ich temat.

Let's Celebrate! Special Days Around the World to wyjątkowa pozycja wydawnictwa Barefoot Books, dzięki której możemy dowiedzieć się czegoś nowego o innych kulturach. Znajdziemy w niej mnóstwo ciekawych informacji! Dowiemy się na przykład, jak świętuje się Dzień Dziecka w Japonii, albo dlaczego Nowy Rok w Rosji tak bardzo przypomina Święta Bożego Narodzenia. Książka zawiera opis 13 różnych świąt z całego świata w bardzo przystępnej formie. Polecamy!

Pozostałe produkty w tej kategorii

Cachorrito encuentra un amigo - Puppy finds a friend Cachorrito encuentra un amigo - Puppy finds a friend
  • Obecnie brak na stanie

Cachorrito encuentra un amigo - Puppy finds a friend

Catherine Bruzzone
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

Pakiet podróżnika na prezent Pakiet podróżnika na prezent

Prezent dla małych podróżników

129,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

  • Gra Memory Cities of the World
  • A Hole in the Bottom of the Sea - Książka + CD
  • Up, Up, Up! Książka + CD

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

We All Go Travelling By -... We All Go Travelling By -...
  • Obecnie brak na stanie

We All Go Travelling By - książka + CD

Sheena Roberts & Siobhan Bell
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Tyrannosaurus Drip Tyrannosaurus Drip
  • Obecnie brak na stanie

Tyrannosaurus Drip

Julia Donaldson
9,50 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników!