Best Sellers

Lazy Ozzie
search
  • Lazy Ozzie
  • Lazy Ozzie

Lazy Ozzie

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Ozzie to wyjątkowo leniwa sówka. Kiedy przychodzi czas na naukę latania, z niechęcią myśli o konieczności machania skrzydłami. Dlatego postanawia, że zamiast nauczyć się latać, pomyśli o tym, jak zostać mądrą sową. Jednak jak ma zejść sam z żerdzi, kiedy mama wybiera się na poszukiwanie jedzenia? Co mądrego wymyśli i jak pomogą mu w tym zwierzęta na farmie?

Lazy Ozzie to opowieść o sówce, która myśli że jest sprytna i o mamie sowie, która faktycznie jest sprytna. Podczas lektury dzieci mają okazję poznać nazwy wiejskich zwierząt po angielsku i różne określenia wzrostu. Zabawne ilustracje bardzo umilają lekturę. Polecamy!

Pozostałe produkty w tej kategorii

Apúrate, Molly - Hurry up,... Apúrate, Molly - Hurry up,...
  • Obecnie brak na stanie

Apúrate, Molly - Hurry up, Molly

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

Room on the Broom - mniejszy format Room on the Broom - mniejszy format
  • Obecnie brak na stanie

Room on the Broom

Julia Donaldson
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników!