Best Sellers

Don't be So Nosy, Posy!
search
  • Don't be So Nosy, Posy!
  • Don't be So Nosy, Posy!

Don't be So Nosy, Posy!

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Świnka Posy jest bardzo ciekawska - chciałaby wiedzieć wszystko! Ale jej ciągłe pytania męczą inne zwierzęta, a poza tym konieczność sprawdzenia wszystkiego często pakuje świnkę w kłopoty. Don't be so nosy, Posy! - słyszy wciąż i wciąż biedna świnka. Jednak pewnego dnia, gdy na farmie zdarza się wypadek, a farmer jest daleko, okazuje się, że Posy jako jedyna ze zwierząt potrafi pomóc, ponieważ wie więcej niż inni.

Don't be So Nosy, Posy! to opowieść o tym, że ciekawość to niekoniecznie pierwszy stopień do piekła, ale do wiedzy. Świnka Posy denerwuje wszystkich swoją wścibskością, a to dzięki niej umie radzić sobie w trudnych sytuacjach. Tę zabawną historię Nicoli Grant pięknie zilustrował Tim Warnes. Bardzo polecamy!

Tim Warnes

Pozostałe produkty w tej kategorii

Magic Train Ride - Książka + CD Magic Train Ride - Książka + CD
  • Obecnie brak na stanie

Magic Train Ride - Książka + CD

Sally Crabtree & Sonia Esplugas
36,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

The Giant of Jum The Giant of Jum
  • Obecnie brak na stanie

The Giant of Jum

Elli Woollard
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników!