Best Sellers

Titus's Troublesome Tooth
search
  • Titus's Troublesome Tooth

Titus's Troublesome Tooth

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Koziołek Titus uwielbia jeść kapustę, kwiaty, oset, a nawet ubrania suszące się na dworze! Koziołek Titus mógłby zjeść wszystko. Do czasu! Pewnego dnia budzi się z okropnym bólem zęba, który uniemożliwia mu jedzenie, a poza tym jest bardzo, ale to bardzo dokuczliwy. Zwierzęta na farmie oferują mu pomoc, ale Titus wcale nie chce, żeby ktoś mu wyrwał, wybił albo wydrapał ząb. Dlatego tylko biega w kółko zrzędząc i jęcząc, chociaż rozwiązanie jego bolesnego problemu jest takie proste.

Titus's Troublesome Tooth to zabawna opowieść o marudnym koziołku, który wolał marudzić i cierpieć, niż rozwiązać swój kłopot. W książce znajdziecie tekst pełen angielskich słówek, mnóstwo wiejskich zwierzątek i śmieszne ilustracje. Bardzo polecamy!

Pozostałe produkty w tej kategorii

Dinosaur Starts School Dinosaur Starts School
  • Obecnie brak na stanie

Dinosaur Starts School

Pamela Ducan Edwards
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

Vistete, Robbie - Get... Vistete, Robbie - Get...
  • Obecnie brak na stanie

Vistete, Robbie - Get dressed, Robbie

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

Farmerskie życie - pakiet prezentowy Farmerskie życie - pakiet prezentowy

Farmerskie życie

109,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

  • Driving My Tractor
  • Farmer\'s Life for Me
  • The Farmyard Jamboree

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.