Best Sellers

You're Too Small!
search
  • You're Too Small!
  • You're Too Small!

You're Too Small!

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Jest piękna pogoda i na farmie jest mnóstwo rzeczy do zrobienia. Świnka zbiera warzywa w ogrodzie, koza przerzuca siano, a krowa maluje ściany. Mysz Pip bardzo chciałaby pomóc przyjaciołom, ale wszyscy ją spławiają, mówiąc że jest za mała. Smutna, postanawia położyć się do łóżka i poczekać, aż urośnie. Jednak zanim dociera do domu, okazuje się, że są rzeczy, w których może pomóc i w których radzi sobie znacznie lepiej niż jej duzi przyjaciele.

You're Too Small! to urocza opowieść o byciu potrzebnym i o tym, że każdy z nas jest w czymś dobry. Tę mądrą i prostą historię o wiejskich zwierzętach zdobią ładne ilustracje Steve'a Lavisa. Bardzo polecamy! 

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Gigantic Turnip.... The Gigantic Turnip....
  • Obecnie brak na stanie

The Gigantic Turnip. Książka + CD

Aleksei Tolstoy & Niamh Sharkey
39,00 zł

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę na głos czyta aktorka Imelda Staunton, znana z roli profesor Dolores Umbridge z filmów o Harrym Potterze. Gorąco polecamy!

The Emperor of Absurdia The Emperor of Absurdia
  • Obecnie brak na stanie

The Emperor of Absurdia

Chris Riddell
9,50 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

The Journey Home from Grandpa's The Journey Home from Grandpa's

The Journey Home from Grandpa's

Sophie Fatus
45,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Farmerskie życie - pakiet prezentowy Farmerskie życie - pakiet prezentowy

Farmerskie życie

109,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

  • Driving My Tractor
  • Farmer\'s Life for Me
  • The Farmyard Jamboree

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.