Best Sellers

Hushabye Lily
search
  • Hushabye Lily
  • Hushabye Lily
  • Hushabye Lily
  • Hushabye Lily

Hushabye Lily

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Zbliża się noc i króliczka Lily szykuje się do snu. Nie jest jednak łatwo zasnąć, kiedy na farmie wciąż się tyle dzieje i zewsząd słychać odgłosy innych zwierząt. Hush now mówi królicza mama, ale to nie pomaga. Lily sprawdza, kto jeszcze hałasuje na farmie i powoli robi się coraz bardziej śpiąca.

Hushabye Lily to cudowna opowieść na dobranoc, pełna dźwięków, jakie wydają zwierzęta. Maluszki, które uwielbiają wiejskie zwierzęta, pokochają tę historię i będą ją chciały czytać co wieczór. Ładne ilustracje Johna Bendalla-Brunello bardzo uprzyjemniają lekturę. Polecamy! 

Claire Freedman

Pozostałe produkty w tej kategorii

Cachorrito encuentra un amigo - Puppy finds a friend Cachorrito encuentra un amigo - Puppy finds a friend
  • Obecnie brak na stanie

Cachorrito encuentra un amigo - Puppy finds a friend

Catherine Bruzzone
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

DRIVING MY TRACTOR - Książka + CD DRIVING MY TRACTOR - Książka + CD

DRIVING MY TRACTOR - Książka + CD

Jan Dobbins
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

The Selfish Giant and Other... The Selfish Giant and Other...
  • Obecnie brak na stanie

The Selfish Giant and Other Stories

Oscar Wilde
29,00 zł

W tomie znajdziemy opowiadania:

The Selfish Giant

The Happy Prince

The Nightingale and the Rose

The Devoted Friend

The Remarkable Rocket

The Young King

The Birthday of the Infanta

The Fisherman and His Soul

The Star-Child

Room on the Broom Room on the Broom
  • Obecnie brak na stanie

Room on the Broom

Julia Donaldson
29,00 zł

Julia Donaldson jest wielokrotnie nagradzaną autorką zabawnych książek dla dzieci. Jej książki koniecznie trzeba czytać w oryginale - starannie dobrane słownictwo i wyszukany styl od lat urzekają czytelników. Charakterystyczne ilustracje Axela Schefflera idealnie współgrają z tekstem.