Best Sellers

Dora's Eggs
search
  • Dora's Eggs

Dora's Eggs

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kura Dora po raz pierwszy w życiu złożyła jaja i jest tym faktem bardzo podekscytowana. Postanawia pokazać je wszystkim mieszkańcom farmy. Niestety żadne z nich nie może przyjść: kaczka Duffy akurat uczy pływać swoje kaczuszki, świnka Penny bawi się z prosiaczkami, a krowa Clarissa usypia cielątko. Dora jest niezwykle rozczarowana, ponieważ podczas spaceru po farmie uświadomiła sobie, że dzieci są znacznie milsze od jej jajek. Przygnębiona wraca do gniazda, gdzie już wkrótce czeka ją zaskakująca niespodzianka!

Dora's Eggs to niezwykle ciepła opowieść o wiejskich zwierzętach, pięknie zilustrowana przez Jane Chapman. Znajdziemy w niej nazwy wiejskich zwierząt i ich dzieci po angielsku. Bardzo polecamy!

Jane Chapman

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Gigantic Turnip.... The Gigantic Turnip....
  • Obecnie brak na stanie

The Gigantic Turnip. Książka + CD

Aleksei Tolstoy & Niamh Sharkey
39,00 zł

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę na głos czyta aktorka Imelda Staunton, znana z roli profesor Dolores Umbridge z filmów o Harrym Potterze. Gorąco polecamy!

Pakiet podróżnika na prezent Pakiet podróżnika na prezent

Prezent dla małych podróżników

129,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycji:

  • Gra Memory Cities of the World
  • A Hole in the Bottom of the Sea - Książka + CD
  • Up, Up, Up! Książka + CD

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.

We All Go Travelling By -... We All Go Travelling By -...
  • Obecnie brak na stanie

We All Go Travelling By - książka + CD

Sheena Roberts & Siobhan Bell
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!