Best Sellers

Have you got my Purr?
search
  • Have you got my Purr?
  • Have you got my Purr?
  • Have you got my Purr?

Have you got my Purr?

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Psy szczekają, krowy muczą, kury gdaczą, a koty mruczą. Wiedzą o tym wszyscy, także mały kotek, dlaczego więc on nie mruczy? Na pewno gdzieś zgubił swoje pomruki! Zrozpaczony mały kotek rusza na poszukiwania. Have you got my purr? - pyta po kolei wszystkich mieszkańców farmy. Jednak żaden zwierzak nie mruczy tak jak kot mruczeć powinien. Czy kotkowi uda się rozwiązać swój problem? A może pomoże mu w tym mama?

Have you got my Purr? to zabawna historia o wiejskich zwierzętach i ich rozterkach. Książkę pięknie zilustrował Tim Warnes. Znajdziecie w niej nazwy zwierząt mieszkających na wsi po angielsku oraz odgłosy, jakie wydają. Bardzo polecamy!

Tim Warnes

Pozostałe produkty w tej kategorii

Vistete, Robbie - Get... Vistete, Robbie - Get...
  • Obecnie brak na stanie

Vistete, Robbie - Get dressed, Robbie

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

Room on the Broom - mniejszy format Room on the Broom - mniejszy format
  • Obecnie brak na stanie

Room on the Broom

Julia Donaldson
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

Prezent dla zwierzomaniaków Prezent dla zwierzomaniaków

Prezent dla zwierzomaniaków

99,00 zł

Pakiet składa się z 3 pozycje:

  • Will You Help Doug Find His Dog? 
  • The Animal Boogie - Książka + CD
  • Yoga Tots: Strong Puppy

Książki w pakiecie taniej! Pozycje są zbliżone tematycznie i często wybierane w połączeniu 2 lub 3 sztuk, wybierz pakiet i zaoszczędź.