Best Sellers

The Great Gran Plan
search
  • The Great Gran Plan
  • The Great Gran Plan
  • The Great Gran Plan
  • The Great Gran Plan

The Great Gran Plan

14,50 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wilk jest głodny i ma wielki apetyt na świnkę. Ale dom świnki zbudowany jest z cegieł, a każdy wie, że na dom z cegieł można chuchać i dmuchać, ale zdmuchnąć się go nie da. Dlatego wilk postanawia, że daruje sobie świnkę, a zapoluje na babcię Czerwonego Kapturka. Tak się jednak składa, że w świnka dowiaduje się o jego planie...

The Great Gran Plan to zabawna mieszanka bajek - znajdziemy w niej elementy baśni o trzech świnkach i Czerwonym Kapturku, a na ilustracjach spotkamy bohaterów także innych znanych opowieści. Żywe ilustracje i zaskakujące zakończenie przypadną do gustu dzieciom. Bardzo polecamy!

Elli Woollard

Pozostałe produkty w tej kategorii

Aunt Amelia Aunt Amelia
  • Obecnie brak na stanie

Aunt Amelia

Rebecca Cobb
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

El cartero espacial - Space... El cartero espacial - Space...
  • Obecnie brak na stanie

El cartero espacial - Space Postman

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

The Animal Boogie - Książka + CD The Animal Boogie - Książka + CD

The Animal Boogie - Książka + CD

Susan Reed
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!