Best Sellers

One Sleepy Night
search
  • One Sleepy Night
  • One Sleepy Night

One Sleepy Night

34,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kiedy na niebie pojawia się pierwsza gwiazdka, leśne zwierzęta szykują się do snu. Sowa śpiewa wszystkim kołysankę, a świetliki błyszczą i piszczą. Dwa śpiące misie przemierzają las i obserwują, jak ten zmienia się wieczorem. Wędrują do swojej jaskini, gdzie mocno się przytulają i również zasypiają. 

One Sleepy Night to wyjątkowo ciepła opowieść na dobranoc dla najmłodszych dzieci. Rymowany, prosty tekst z wyliczanką sprawia, że świetnie czyta się ją na głos. Książka ma twardą oprawę i sztywne kartki. Została pięknie zilustrowana, a stonowane kolory idealnie pasują do bedtime story. Urocza! Gorąco polecamy! 

Sebastien Braun

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Gigantic Turnip.... The Gigantic Turnip....
  • Obecnie brak na stanie

The Gigantic Turnip. Książka + CD

Aleksei Tolstoy & Niamh Sharkey
39,00 zł

Do książki dołączona jest płyta CD z audiobookiem. Bajkę na głos czyta aktorka Imelda Staunton, znana z roli profesor Dolores Umbridge z filmów o Harrym Potterze. Gorąco polecamy!

Dinosaur Starts School Dinosaur Starts School
  • Obecnie brak na stanie

Dinosaur Starts School

Pamela Ducan Edwards
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

?Qué hay para cenar? -... ?Qué hay para cenar? -...
  • Obecnie brak na stanie

?Qué hay para cenar? - What?s for supper?

Mary Risk
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!