Best Sellers

The Troll
search
  • The Troll
  • The Troll
  • The Troll

The Troll

17,40 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Był sobie raz troll, który mieszkał pod mostem i codziennie jadł ryby, chociaż marzył o kozie na obiad. Postanowił więc wyruszyć w drogę wzdłuż rzeki - może pod innym mostem będą kozy? Byli też sobie piraci, którzy żyli na statku, pływali od wyspy do wyspy i przekopywali je w poszukiwaniu skarbu. Piraci również marzyli o dobrym obiedzie, zniesmaczeni daniami, które serwował im ich kucharz. Pewnego dnia drogi piratów i trolla przecinają się. Co z tego wyniknie?

The Troll to opowieść o jednym niezadowolonym trollu i czterech niezadowolonych piratach autorstwa Julli Donaldson i Davida Robertsa, autorów książki Tyrannosaurus Drip. Zabawna treść i śmieszne ilustracje sprawiają, że dzieci uwielbiają tę pozycję. Polecamy!

Julia Donaldson

Pozostałe produkty w tej kategorii

The Gruffalo The Gruffalo
  • Obecnie brak na stanie

The Gruffalo

Julia Donaldson
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

We All Go Travelling By -... We All Go Travelling By -...
  • Obecnie brak na stanie

We All Go Travelling By - książka + CD

Sheena Roberts & Siobhan Bell
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!

Vistete, Robbie - Get... Vistete, Robbie - Get...
  • Obecnie brak na stanie

Vistete, Robbie - Get dressed, Robbie

Lone Morton
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!