Best Sellers

Our Big Blue Sofa
search
  • Our Big Blue Sofa
  • Our Big Blue Sofa

Our Big Blue Sofa

19,00 zł
Brutto

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Wielka niebieska sofa to ulubiony mebel w domu Jessici i Toma. Jest prawie tak stara, jak babcia Clayton i bardzo wygodna. Fantastycznie się na niej skacze, mimo że tata i mama bardzo nie lubią, gdy dzieci to robią. Jednak pokusa urządzenia Światowych Mistrzostw w Skokach jest silniejsza, niż strach przed gniewem rodziców. Ale wielka niebieska sofa ma dużo więcej możliwości. Gdy tylko Tom i Jessica tego zapragną, zamienia się w łódź podwodną, szpitalne łóżko albo dużego słonia...

Our Big Blue Sofa to fantastyczna opowieść o sile wyobraźni, która zabierze nas w podróż do cudownego, dziecięcego świata. Będziemy mieli okazję przypomnieć sobie, że nie ma nic przyjemniejszego niż skoki na kanapie! Autorem książki jest Tim Hopgood popularny dzięki nagradzanej Wow! Said the Owl! Bardzo polecamy!

Tim Hopgood

Pozostałe produkty w tej kategorii

Dinosaur Starts School Dinosaur Starts School
  • Obecnie brak na stanie

Dinosaur Starts School

Pamela Ducan Edwards
19,00 zł

Mały rozmiar - niska cena! Opowiadania z serii Time to Read charakteryzują się mniejszym rozmiarem książki dostosowanym do małych rączek i dużym rozmiarem czcionki idealnym dla początkujących czytelników! 

Cachorrito encuentra un amigo - Puppy finds a friend Cachorrito encuentra un amigo - Puppy finds a friend
  • Obecnie brak na stanie

Cachorrito encuentra un amigo - Puppy finds a friend

Catherine Bruzzone
29,00 zł

Książki z serii I Can Read Spanish to dwujęzyczne książki obrazkowe, w których znajdziemy piękne, wyraźne ilustracje i tekst w języku hiszpańskim i angielskim. Poza prostą opowieścią każda książka zawiera obrazkowy słowniczek najważniejszych hiszpańskich słówek, które się pojawiają w treści, wskazówki, jak wymawiać poszczególne wyrazy w języku hiszpańskim oraz porady dla rodziców, jak czytać książkę z dziećmi. Książki z serii I Can Read Spanish idealnie nadają się na pierwsze lektury w języku hiszpańskim!

The Animal Boogie - Książka + CD The Animal Boogie - Książka + CD

The Animal Boogie - Książka + CD

Susan Reed
49,00 zł

Poznajcie niezwykłą serię książek z płytami CD: Barefoot Singalong. Dzieci pokochają te ślicznie ilustrowane książki, które można i przeczytać i zaśpiewać. Gwarantujemy, że niedługo będziecie śpiewać piosenki całą rodziną! Do każdej książki dołączona jest płyta z wyśpiewanym tekstem i wideo. Żywa animacja, teksty piosenek na dole ekranu i wpadające w ucho melodie złożyły się na sukces serii. Polecamy!